Półnaga Heidi Klum czyta książkę szwagra. Bill Kaulitz nie mógł marzyć o lepszej reklamie

2021-03-07 18:02 es
Heidi Klum
Autor: SplashNews.com/East News

Na rodzinę można liczyć! Bill Kaulitz niedawno wydał książkę Career Suicide: Meine ersten dreißig Jahre. Jego szwagierka, Heidi Klum postarała się o reklamę. Na Instagramie zapozowała z książką, przy okazji eksponując swój boski dekolt! Trudno marzyć o lepszej promocji...

Swojego czasu Heidi Klum była jedną z najsławniejszych modelek świata. Dzisiaj gwiazda nieco odsunęła się od branży i działa na innym polu. Prowadzi na przykład program Germany’s Next Topmodel. Jak na gwiazdę przystało, Heidi Klum działa także na Instagramie.

Heidi Klum publikuje nie tylko zdjęcia z pracy, ale także z życia prywatnego. Postanowiła podzielić się z fanami lekturą. Przy okazji Heidi Klum zrobiła gorącą reklamę swojemu szwagrowi.

Biust Heidi Klum reklamuje książkę Billa Kaulitza

Niemiecka modelka w bardzo gorący sposób zachęciła fanów do przeczytania książki. Gwiazda dodała zdjęcie z książką wydaną przez szwagra. Nie byłoby w tym nic szokującego, gdyby nie to, że Heidi Klum pozuje topless!

Na zdjęciu Heidi Klum okryła się różowym szlafrokiem, słomkowy kapelusz oraz aviatory.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Książka, którą poleca fanom Heidi Klum to autobiografia jej szwagra. Bill Kaulitz wydał Career Suicide: Meine ersten dreißig Jahre niedawno, więc pewnie każda promocja jest bardzo przydatna. A kiedy robi ją Heidi Klum... Można tylko zazdrościć!

NAJNOWSZE