Billie Eilish jest bezpieczna! Jej stalker dostał pięcioletni zakaz zbliżania

2021-03-06 16:02 es
Billie Eilish
Autor: Rex Features/East News

Billie Eilish to obecnie jedna z najpopularniejszych nastolatek świata. Jej muzyka sprawiła, że ma ogromną liczbę fanów. Jednak nie wszyscy dobrze jej życzą. Okazuje się, że od pół roku Billie Eilish była prześladowana! Stalker groził jej tak często, że zaczęła się naprawdę bać i poszła do sądu. Teraz wokalistka może odetchnąć z ulgą. Mężczyzna otrzymał pięcioletni zakaz zbliżania!

Billie Eilish szturmem zdobyła przemysł muzyczny. Dzięki swojej muzyce zyskała ogromną popularność. Miliony ludzi na całym świecie kochają ją całym sercem. Jednak tak wielka sława oznacza też mniej przyjemne aspekty... Wiele gwiazd ma problem ze stalkerami.

Przez ostatnie pół roku Billie Eilish była prześladowana. John Matthews Hearle nie tylko wysyłał jej pogróżki, ale także obserwował pod domem, pokazując niepokojące gesty. Na szczęście dostał już zakaz zbliżania!

Billie Eilish pozbyła się stalkera

John Matthews Hearle przez ostatnie pół roku mocno dał się we znaki Billie Eilish. Z dokumentów sądowych, do których dotarł TMZ, wynika, że wokalistka została zbombardowana pogróżkami.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Nie możesz dostać tego, czego chcesz, chyba że chcesz umrzeć za mnie ... Wiedz, że wkrótce woda podniesie się i możesz bardzo łatwo umrzeć... Umrzesz.

To przykładowa wiadomość.

Sytuacja była poważna, bo Billie Eilish byłą nagabywana nawet pod własnym domem! Była obserwowana przez Hearle'a, gdy wchodził i wychodził. Poza tym stalker zawsze jej coś mówi lub wykonywał niepokojący gest, na przykład ruch podcinania gardła.

Teraz E! News donosi, że Billie Eilish może odetchnąć. Kilka dni temu gwiazda uzyskała pięcioletni zakaz zbliżania.

NAJNOWSZE