Priyanka Chopra

i

Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Priyanka Chopra otwiera indyjską restaurację! Pandemia jej niestraszna?

2021-03-07 13:02

Ostatnio rok wykończył wielu przedsiębiorców. Przez światową pandemię przestaliśmy m.in. odwiedzać restauracje tak jak kiedyś. A to znaczy, że ich właściciele stracili dochody. Tymczasem Priyanka Chopra nie boi się kryzysu! Gwiazda chce dzielić się z mieszkańcami Nowego jorku smakami swojej ojczyzny. Gwiazda otwiera indyjską restaurację!

Priyanka Chopra to bez wątpienia kobieta wielu talentów. Jest aktorką, modelką, producentką i piosenkarką! Między tym wszystkim znajduje czas na nowe projekty. Priyanka Chopra postanowiła otworzyć własny biznes. Żona Nicka Jonasa pochodzi z Indii i jest blisko związana ze swoją kulturą. Dlatego zamierza promować ją w Nowym Jorku. Priyanka Chopra otwiera indyjską restaurację!

Priyanka Chopra otwiera własną restaurację indyjską

O nowym projecie Priyanka Chopra poinformowała fanów na Instagramie. Gwiazda otwiera restaurację! Ponieważ aktorka pochodzi z Indii, wybór kuchni, jaka będzie tam serwowana był prosty!

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Jestem podekscytowana, że mogę zaprezentować wam SONA, nową restaurację w Nowym Jorku, w którą przelałam swoją miłość do indyjskich potraw. SONA jest ucieleśnieniem ponadczasowych Indii i smaków, z którymi się wychowałam.

Od projektu, przez menu, muzykę, a nawet nazwę - Priyanka ma swoje odciski palców w całej SONIE.

Ile lat mają te gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Eva Mendes?

Aktorka zdradziła, że celem jest zabranie gości „w kulinarną podróż po moim niesamowitym kraju”.

Partnerem biznesowym gwiazdy jest Maneesh K. Goyal. Z jego wpisu dowiadujemy się, że Priyanka Chopra faktycznie bardzo zaangażowała się w stworzenie restauracji.

Czytamy.

Oprócz przedsięwzięć w gastronomii Priyanka Chopra ma także kilka projektów filmowych. Aktorka ma poprowadzić obsadę nadchodzącego romantycznego dramatu Text for You, w którym wystąpi u boku gwiazdy Outlandera, Sama Heughana, a także piosenkarki Celine Dion.