Harry Styles kocha swoich fanów! Ze sceny ogłosić płeć ich dziecka

2021-10-01 22:03 es

Harry Styles cieszy się ogromną sławą. Od czasu rozpadu One Direction jeszcze bardziej powiększył grono wiernych fanów. Udowadnia, że ci mogą liczyć na swojego idola. W jaki sposób? Podczas koncertu w Nashville zgodził się poprowadzić najbardziej epicką ceremonię ujawnienia płci. Zrobił to na scenie!

Jeszcze czasach One Direction Harry Styles zebrał pokaźne grono fanów. Nie ma w tym nic zaskakującego! Jest zdolny, przystojny i bardzo uroczy. Kiedy rozpoczął solową karierę, zdobył jeszcze większą sławę i sympatię. Podbił nie tylko świat muzyki, ale także filmu i mody.

Fani wiedzą, że Harry Styles jest im równie mocno oddany, co oni jemu. Doskonale to udowodnił podczas koncertu w Nashville!

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Harry Styles ze sceny ujawnił płeć dziecka fanów

Ceremonia ujawnienia płci to kolejna moda, która po baby shower zyskuje na popularności. Podczas specjalnej imprezy przyszli rodzice ujawniają gościom płeć dziecka. Można zamówić tort w odpowiednim kolorze, balony wypełnione konfetti lub poprosić o pomoc... Harry'ego Stylesa!

Do niezwykłej sceny doszło podczas jego koncertu w Nashville. Harry Styles zauważył w tłumie napis: „Mam dziecko. Proszę, uczyń to swoim biznesem...". Docenił to nawiązanie do kawałka Kiwi. Wzruszony artysta zgodził się pomóc i ze sceny ogłosił wszystkim fanom, że na świat przyjdzie... dziewczynka!

Czy to nie jest wspaniały facet?!

NAJNOWSZE