Jennifer Aniston i Harry Styles w tej samej stylizacji. Kto wygląda lepiej?

2021-08-05 22:01 es
Jennifer Aniston Harry Styles
Autor: hotplota.pl

Co wspólnego mają Jennifer Aniston i Harry Styles? Wydawałoby się, że raczej nie wiele. Tymczasem łączy ich podobny gust co do ubrań. Okazuje się, że oboje postawili na ten sam garnitur! Gwiazda Przyjaciół zażartowała z tego na swoim Instagramie, a my pytamy - kto wygląda lepiej?

Czy Harry Styles i Jennifer Aniston mają coś wspólnego? Pozornie więcej ich dzieli, niż łączy. Kwestia wieku to jedno. Ona jest aktorką, on raczej muzykiem. Wbrew pozorom jednak show-biznes jest tak mały, że wszystkie gwiazdy coś łączy. Otóż Harry Styles i Jennifer Aniston podzielają pasję do mody.

Co więcej, udało im się nawet pokazać w tej samej stylizacji!

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Jennifer Aniston i Harry Styles w tej samej stylizacji

Internauci oszaleli, kiedy okazało się, że Harry Styles i Jennifer Aniston pokazali się w tym samym garniturze Gucci. Oczywiście każde z nich wykończyło stylizację w swoim stylu.

Harry Styles, który od lat jest ambasadorem luksusowej marki, zestawił garnitur z parą trampek Gucci i skórzaną, brązową torebką. Zaprezentował się tak podczas gali Brit Awards 2021 w maju.

Natomiast Jennifer Aniston na okładce jesiennego wydania InStyle postawiła na wysokie obcasy i sporo biżuterii, dodając stylizacji jeszcze więcej elegancji.

Po prostu nazywajcie mnie Harry Styles

Napisała na stories Jennifer Aniston, najwyraźniej rozbawiona tą sytuacją.

Kto Waszym zdaniem wygląda lepiej?

Jennifer Aniston Harry Styles
Autor: instagram.com/stories/jenniferaniston
Sonda
Kto wygląda lepiej w tej stylizacji?
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE