Harry Styles w sukience i czerwonych rajstopkach jako Dorotka z krainy Oz. Ładnie?

2021-11-01 14:04 es

Podczas gdy większość gwiazd imprezowało podczas Halloween, Harry Styles był w pracy i koncertował. Jednak nie mógł przejść obojętnie obok okazji do przebrania się. Wskoczył w sukienkę i czerwone rajstopki. Jak Wam się podoba Harry Styles jako Dorotka z krainy Oz?

Harry Styles zdobył sławę dzięki swoim muzycznym talentom. Te zaczęły się jeszcze, gdy był członkiem One Direction. Po rozpadzie zespołu wokalista rozkręcił solową karierę. Zajął się także kolejną dziedziną - modą. Współpracuje z domem mody Gucci, był gospodarzem gali MET, a także pierwszym mężczyznom na okładce magazynu Vogue.

Muzyk nie raz udowadniał, że nie boi się ryzyka w modzie i wkładał sukienki. Chyba nikogo nie zaskoczy, jeśli napiszemy, że na koncert, który wypadał w Halloween, Harry Styles włożył sukienkę!

Dawid Kwiatkowski - piosenka Nieważne PIERWSZY RAZ na żywo w ESKA LIVE

Harry Styles jako Dorotka z krainy Oz

Zamiast imprezować w Halloween, Harry Styles grał koncert w nowojorskim Madison Square Garden w ramach trasy Love on Tour. Nie myślcie jednak, że odpuścił okazję do przebieranek...

Na Instagramie Harry Styles pochwalił się swoim kostiumem. Sukienka, rajstopy i słynne, czerwone pantofelki. To Dorotka z krainy Oz!

- SUPER 😍🔥🔥🔥🔥🔥

- Jesteś po prostu… taki gorący.

- Dorota nigdy nie wyglądała lepiej

Zachwycali się fani w komentarzach.

A jak Wasze wrażenia?

Fun facty o Harrym Stylesie

Pytanie 1 z 6
Co to jest "White Eskimo"?
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE