Harry Styles i Olivia Wilde

i

Autor: EHKK/Backgrid/East News, NINO, LELE/Backgrid/East News

Harry Styles i Olivia Wilde lecą razem do Londynu! Całkiem przypadkowo...

2021-02-18 17:16

Zagraniczne media nie mają najmniejszych wątpliwości w kwestii relacji łączącej Harry'ego Stylesa i Olivii Wilde. Po tym, jak ostatnio aktorka pojawiła się przed domem muzyka z walizkami, które zabrała z domu, jaki dzieliła z byłym narzeczonym, wydaje się, że ich związkowi trudno zaprzeczyć. Teraz oboje polecą do Londynu!

Choć sami zainteresowani w żaden sposób nie potwierdzili swojej relacji, Harry Styles i Olivia Wilde to dziś bez wątpienia najgorętsza para showbiznesu. Po tym, jak w styczniu artyści pokazali się za ręce, spekulacji w sieci nie było końca, a za potwierdzenie związku media uznały ostatnie zdjęcia Olivii Wilde z walizkami pod domem muzyka.

Przez ostatnie tygodnie Harry Styles i Olivia Wilde pracowali razem na planie filmu Don't Worry Darling, jednak ekipie filmowej nie dali żadnych powodów do plotek na temat ich romansu. Nie ma wątpliwości, że nawet, jeśli rzeczywiście są w związku, nie będą mieli ochoty dzielić się tym ze światem i wrzucać razem na Instagram słodkich zdjęć - to niepodobne do żadnego z nich.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Harry Styles i Olivia Wilde lecą do Londynu

Plotek o Harrym Stylesie i Olivii Wilde nie uciszy zapewne fakt, że para wybiera się w najbliższym czasie razem do Londynu. Nawet, jeśli wspólna podróż to tylko przypadek - piosenkarz będzie tam pracował nad swoim kolejnym filmem, a aktorka leci na spotkanie swoich dzieci, które przebywają pod opieką jej byłego, Jasona Sudeikisa, wspólna podróż to gorący temat.

Jak już donosiliśmy, w Londynie na Harry'ego Stylesa czeka nie tylko nowa praca, ale i Jason Sudeikis. Zagraniczne media nie mają wątpliwości, że były i obecny (?) facet Olivii Wilde z pewnością wpadną na siebie już na miejscu, ponieważ będą pracować w jednym studiu filmowym. Być może jednak to spotkanie nie będzie miało tak dramatycznego przebiegu, jak tabloidy spekulowały jeszcze niedawno - wszystko dlatego, że Sudeikis ma już podobno nową dziewczynę.