Jason Sudeikis i Keeley Hazell

i

Autor: GRID, VAGA/Backgrid/East News, instagram.com / Keeley Hazell

Jason Sudeikis już wyleczył się z Olivii Wilde? Media: spotyka się z brytyjską modelką

2021-02-18 12:35

Jason Sudeikis ma nową dziewczynę? Zdaniem mediów, ex partner Olivii Wilde znalazł pocieszenie w ramionach brytyjskiej modelki. To Keeley Hazell! Kim jest ta dziewczyna i jak poznała się z Jasonem?

Rzekomy romans Olivii Wilde z Harrym Stylesem to wciąż jeden z najbardziej gorących tematów show biznesu. Brytyjski muzyk oficjalnie nie przyznaje się do związku z aktorką i reżyserką swojego najnowszego filmu, ale Olivia Wilde widziana była ostatnio podczas zwożenia swoich rzeczy do domu piosenkarza. Zdaniem wielu serwisów plotkarskich to oczywisty dowód na to, że Olivia i Harry są parą.

Problem w tym, że Olivia Wilde ma dwójkę dzieci z dawnym partnerem. Wygląda jednak na to, że Jason Sudeikis pogodził się już z sytuacją i znalazł pocieszenie w ramionach innej kobiety!

Jason Sudeikis spotyka się z brytyjską modelką?

O sprawie pisze m.in. amerykański Page Six, powołując się na źródła w Londynie, gdzie obecnie przebywa były chłopak Olivii Wilde.

- donoszą informatorzy gazety.

Keeley Hazell ma 34 lata, a Jason Sudeikis we wrześniu skończy 46 lat.

Jason Sudeikis kręci obecnie w Londynie show Ted Lasso dla Apple TV. Podczas pobytu na Wyspach podobno zbliżył się mocno do Keeley Hazell.

Związek Sudeikisa z modelką ujawnił jako pierwszy brytyjski The Sun.

Kiedy Jason dowiedział się o Olivii i Harrym, zwrócił się w stronę Keeley. W tym czasie był zdruzgotany, ale ona była genialna i niesamowicie go wspierała. Zaprosił ją na kolację i szybko zaczęli się świetnie dogadywać

Zobacz zdjęcia: Harry Styles, Olivia Wilde i Florence Pugh na planie "Don't Worry Darling"

Nauka jazdy na rolkach w domu | ESKA XD - Fit vlog #16