Harry Styles i Olivia Wilde zamieszkali razem! Aktorka przyłapana u niego z bagażami

2021-02-16 10:49

Czy wspominaliśmy coś o tym, że dowody na związek Harry'ego Stylesa i Olivii Wilde są dość niepewne? Cóż - być może właśnie otrzymaliśmy koronny dowód na to, że muzyk i aktorka rzeczywiście są parą. Paparazzi przyłapali Olivię w Walentynki, jak zabiera resztę swoich bagaży z domu Jasona Sudeikisa i przenosi je do posiadłości Harry'ego Stylesa. Wygląda na to, że para zamieszkała razem.

Harry Styles i Olivia Wilde w ostatnich tygodniach spędzali czas razem niemal codziennie, a to wszystko za sprawą pracy na planie filmu Don't Worry Darling. Wraz z zakończeniem produkcji muzyk i aktorka - o których od dawna plotkuje się, że są parą - najwyraźniej wcale nie mieli ochoty na ograniczenie spotkań. Zagraniczne media donoszą, że para zamieszkała razem!

Przypomnijmy, że o związku Harry'ego Stylesa i Olivii Wilde mówi się od początku stycznia, kiedy to artyści pojawili się razem na ślubie agenta Hazzy. Paparazzi sfotografowali ich wtedy za ręce, a kolejne media w następnych dniach ogłaszały, że muzyk i aktorka spotykali się w tajemnicy już od tygodni. Sami zainteresowani konsekwentnie ignorowali wszystkie plotki, skupiając się na pracy nad Don't Worry Darling. Nawet teraz, gdy prace zostały zakończone, a Olivia podziękowała Harry'emu za jego zaangażowanie, nie dała znać, że może ich łączyć coś więcej.

>> Olivia Wilde pisze o Harrym Stylesie! Zakończyli pracę przy Don't Worry Darling

Sonda
Co ich łączy?
Zarobiły milion dolarów przed dwudziestką [Selena Gomez, Taylor Swift, Miley Cyrus] | ESKA XD - Hotplota #16

Harry Styles i Olivia Wilde zamieszkali razem

Teraz jednak paparazzi zdobyli być może najważniejszy dowód na to, że Harry Styles i Olivia Wilde są parą. W Walentynki fotografowie przyłapali aktorkę, jak zabiera resztę swoich walizek z domu, który dzieliła dotąd ze swoim ex-narzeczonym Jasonem Sudeikisem i przewozi je wieczorem do posiadłości Harry'ego Stylesa w Hollywood Hills. Muzyka i aktorkę już raz przyłapano w domu Hazzy - tuż po powrocie ze słynnego już ślubu 5 stycznia 2021. 

Zdjęcia Olivii Wilde z walizkami przed domem Harry'ego Stylesa opublikował serwis Page Six i znajdziecie je tutaj.

Co sądzicie - czy to ostateczny dowód na związek Harry'ego Stylesa i Olivii Wilde? Oczywiście wciąż nie jest wykluczone, że Harry służy po prostu Olivii pomocą po jej rozstaniu z Jasonem Sudeikisem i na jakiś czas po przyjacielsku udostępnił jej pokój w swoim domu. A może to już zbyt naciągana teoria? :)