Harry Styles nosił sukienki już w dzieciństwie! Jego mama komentuje okładkę Vogue

2020-11-17 20:03 es
Harry Styles
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Nie milkną głosy oburzenia po tym, jak Harry Styles zapozował w Vogue w sukience. Konserwatywni działacze błagają o powrót "męskich mężczyzn", a mama wokalisty przekonuje, że okładka jest w porządku. Zdradza, że Harry już w dzieciństwie się przebierał i to jest w porządku.

Harry Styles pojawił się na okładce magazynu Vogue. To pierwszy mężczyzna w historii. Bez dwóch zdań wokalista zasłużył sobie na tę okładkę. Jego wyczucie mody doceniane jest przez ekspertów! Jednak nie podoba się konserwatywnym działaczom, którzy błagają o powrót "męskich mężczyzn". Szczegóły przeczytacie w tekście poniżej.

Podczas gdy konserwatyści debatują nad tym, czy Harry Styles powinien wkładać sukienkę, głos zabrała mama wokalisty.

W Polsce zapłacisz okiem. Zobacz jak | ESKA XD - Mobmania #10

Harry Styles nosił sukienki już w dzieciństwie

Anne Twist, czyli mama Harry'ego Stylesa udzieliła wywiadu w programie Lorraine. Tam dała jasno do zrozumienia, że ​​kontrowersyjna okładka gwiazdy Vogue jest według niej w porządku. Co więcej, przyznaje, że być może to ona nauczyła syna, że przebieranie się jest okej, niezależnie od płci.

Myślę, że może miałam z tym coś wspólnego. Ponieważ zawsze byłam wielką fanką przymierzania z nimi fantazyjnych sukienek, kiedy byli mali, czego [Gemma, siostra Harry'ego] nienawidziła, ale Harry zawsze się cieszył. Kto nie lubi się przebierać?

Wspomina Anne Twist.

W rozmowie brała udział także Gemma Styles.

Harry miał też strój małego dalmatyńczyka. Przekazany mi przez naszych najbliższych przyjaciół z rodziny. Po prostu spędzał mnóstwo czasu na noszeniu tego stroju. Potem mama przebrała mnie za Cruellę De Mon. Zawsze szukała okazji!

Wspominała siostra wokalisty.

Gorąco apelujemy o opublikowanie zdjęć małego Harry'ego Stylesa w kostiumie dalmatyńczyka!

Ile lat mają te gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Agnieszka Dygant?
NAJNOWSZE