Harry Styles

i

Autor: GUMU/Backgrid/East News

Harry Styles kpi z konserwatystów. Cały w falbanach pisze o męskich mężczyznach

2020-12-02 19:03

Jeśli ktokolwiek ma jeszcze wątpliwość, czy Harry Styles ma poczucie humoru i dystans do siebie, po tym wpisie przekona się na sto procent. Muzyk dodał zdjęcie w falbaniastym garniturze. W opisie na instagramie zadrwił z błagań konserwatystów o "przywrócenie męskich mężczyzn".

Harry Styles zapozował na okładce magazynu Vogue. Ta sesja przejdzie do historii! Nie chodzi tylko to, że po raz pierwszy w historii pisma mężczyzna pozował na niej solo. Kluczowa jest stylizacja. Harry Styles pozował w sukience! Artysta przyprawił tym samym środowiska konserwatywne o poważny ból głowy. Bo jak to mężczyzna w sukience? Działacze apelowali o "przywrócenie męskich mężczyzn", a Harry Styles sobie z nich zażartował.

Lanberry, Sadowska, Zawiałow | ESKA XD- CDROOM #10

Harry Styles błaga o męskich mężczyzn

Wyczucie stylu muzyka zostało docenione już nie raz. Harry Styles potrafi łączyć ubrania, przy okazji łamiąc konwenanse. Właśnie zrobił to ponownie! Przy okazji zakpił z konserwatystów.

Na najnowszym zdjęciu opublikowanym na instagramie Harry Styles pozuje w falbaniastym garniturze, jedząc banana.

Przywróćcie męskich mężczyzn

Napisał Harry Styles zaczepnie.

Zdjęcie zrobił Parker Woods przy okazji wywiadu dla Variety. W nim Harry Styles stwierdził, że...

Nie wkładanie pewnych ubrań, bo są damski,e odciąga cię od całego świata wspaniałych ubrań.

Na kolejnych zdjęciach muzyk miał na sobie bladoróżową, jedwabną bluzkę od Gucciego i naszyjnik z pereł. Harry Styles ma za nic zasady!