Harry Styles i Liam Payne na jednej imprezie! Zamienili chociaż słowo?

2019-12-09 13:48 kp
Harry Styles i Liam Payne
Autor: Jackie Brown / Splash News/EAST NEWS

Muzycy One Direction nie ukrywają, że już po zawieszeniu działalności zespołu nie mają szczególnych okazji ani ochoty na spotykanie się. Piosenkarze poszli w swoich kierunkach i wyraźnie nie szukają dziś kontaktu. Czasem jest on jednak nieunikniony - Harry Styles i Liam Payne spotkali się podczas ostatniego, świątecznego koncertu i... w ogóle nie rozmawiali?

Fani One Direction wciąż marzą, by zespół wrócił. Choć muzycy grupy już od trzech lat działają na własną rękę, wierni wielbiciele 1D  - choć dumni z ich osiągnięć - nie rozstają się z nadzieją, że panowie wrócą kiedyś razem na scenę. Zwłaszcza, że wielka kariera zespołu nie polegała przecież wyłącznie na muzyce, ale i na bliskiej relacji, jaka miała łączyć Harry'ego, Nialla, Liama i Louisa.

Gdy działalność One Direction została zawieszona, na jaw szybko wyszła przykra prawda - czwórka wokalistów nie tylko nie przyjaźniła się w zespole, ale wręcz miała się serdecznie dość...

>> Niall Horan szczerze o One Direction. "Skończylibyśmy, mordując się wzajemnie"

Wobec takiej rzeczywistości nie dziwi, że w ciągu ostatnich lat piosenkarze nie spotkali się prywatnie ANI RAZU.

Harry Styles i Liam Payne na Jingle Bell Ball

Gdy więc Harry Styles i Liam Payne spotkali się ostatnio na imprezie Jingle Bell Ball radia Capital FM, musiało być niezręcznie. Obaj panowie byli gwiazdami koncertu i występowali na scenie ze swoim solowym repertuarem. Czy ucieszyli się na swój widok? Trudno powiedzieć - Harry sprawę kompletnie zignorował, a Liam krótko opowiedział o spotkaniu w kolejnym wywiadzie. 

Widziałem Harry'ego po raz pierwszy od trzech lat. To było bardzo miłe. Nie zmienił się. Nadal jest tym samym chłopakiem, choć tak wiele zmieniło się przez te lata.

- powiedział Liam Payne.

Przyznajcie - nie jest to nawet odpowiedź na pytanie, czy Liam Payne i Harry Styles ze sobą rozmawiali. W sieci próżno szukać jakichkolwiek wspólnych zdjęć wokalistów z tego wieczoru; żaden z nich nie pochwalił się też wspólną fotką na Instagramie, jak niedawno zrobił to Niall Horan po spotkaniu z Louisem Tomlinsonem.

Trzeba przyznać trzeźwo, że dziś Liama Payne i Harry'ego Stylesa niewiele łączy - nie tylko prywatnie, ale i muzycznie. Podczas gdy Harry poszedł w kierunku ambitnego popu inspirowanego Davidem Bowie, Liam nagrywa klubowe piosenki, w których śpiewa o seksie i pieniądzach. Również sytuacja osobista Liama nie jest komfortowa dla kolegi - Liam spotyka się z 19-letnią Mayą Henry, córką bogatego prawnika i bohaterką rodzinnego reality show.

>> Liam Payne romansował z Mayą Henry, gdy była nieletnia? Teraz się broni!

Myślicie, że się chociaż przywitali?

Wyświetl ten post na Instagramie.
L is for... Post udostępniony przez Liam Payne (@liampayne)
NAJNOWSZE