Liam Payne romansował z Mayą Henry, gdy była nieletnia? Teraz się broni!

2019-11-08 13:12 kp
Liam Payne i Maya Henry
Autor: Rex Features/East News

Nowy związek Liama Payne części jego fanów od początku wydaje się podejrzany. Córka milionera i bohaterka reality show na miarę Keeping Up With The Kardashians już jako dziewczynka mogła liczyć na otoczenie gwiazd. Czy jej spotkanie z Liamem Payne było przypadkowe? I przede wszystkim - ile właściwie ma lat? Po tej analizie w sieci zawrzało!

Krótko po rozstaniu z Cheryl Liam Payne zaczął korzystać ze świeżo odzyskanej wolności, wdając się we flirty w modelkami, które wypatrywał na Instagramie. Wśród piękności znalazła się Maya Henry, z którą wokalista krótko wtedy romansował. Rok po tamtych wydarzeniach Liam Payne przedstawił ją światu jako swoją dziewczynę. Od kilku tygodni możemy regularnie oglądać ich razem.

Spora część internautów z dystansem patrzy na nowy związek Liama Payne, chociażby dlatego, że Maya Henry jest od niego sporo młodsza, a jedną jej najbardziej znanych cech jest... bogaty tata. Maya Henry to bowiem córka prawnika Thomasa J Henry, znanego z bogactwa i wystawnego stylu życia. Niektórzy twierdzą, że taki teść to dla Liama Payne spory plus związku z nastolatką.

Liam Payne miał romans z 17-latką?

Tymczasem w sieci zawrzało za sprawą śledztwa jednego z internautów. Osoba publikująca na Twitterze pod pseudonimem SexAtOxbridge zamieściła w serwisie długi wywód, w którym udowadnia, że Maya Henry jest w rzeczywistości młodsza, niż twierdzi. Gdy Liam Payne ogłosił związek z celebrytką, media poinformowały, że ma ona 19 lat. Zdaniem internauty Maya jest jednak osiemnastolatką, a to oznaczałoby, że gdy Liam romansował z nią po raz pierwszy, była niepełnoletnia.

Nie będziemy przywoływać tu wszystkich odkryć SexAtOxbridge - możecie znaleźć je tutaj. Internauta dowodzi, że w cudowny sposób wszystkie dane ma temat wieku Mayi Henry zostały w internecie zmienione po tym, jak zaczęła ona spotykać się z Liamem Payne. Zdaniem twitterowicza za wszystkim ma stać jej bogaty ojciec, który chcąc uniknąć skandalu związanego z romansem 17-letniej córki z wokalistą One Direction, uruchomił swoje kontakty i sprawił, że Maya jest dziś w sieci o rok starsza, niż w rzeczywistości.

Dowodem na prawdziwość wyliczeń na profilu SexAtOxbridge mają być artykuły z marca 2016 roku, które opisywały wystawne, piętnaste urodziny Mayi Henry. Ojciec nastolatki wyprawił wtedy córce bajeczną imprezę za kwotę 6 milionów dolarów, na której wystąpili Nick Jonas i Pitbull. Piętnaste urodziny obecnej dziewczyny Liama Payne opisywał chociażby serwis Daily Mail.

Jeśli w 2016 roku Maya Henry obchodziła piętnaste urodziny, w 2018 - gdy romansowała z Liamem Payne - rzeczywiście musiałaby mieć siedemnaście lat.

Co jednak w tej historii najciekawsze - z pewnością zaginęłaby w czeluściach Twittera, gdyby nie odniósł się do niej sam Liam Payne! Znany z otwartości wokalista nie powstrzymał się przed skomentowaniem wywodu Twitterowicza.

Ma 19, nie wierzcie we wszystko, co przeczytacie w internecie

Przypomnijmy, że Liam Payne ma 26 lat. Myślicie, że jego związek z Mayą Henry to coś poważnego?

NAJNOWSZE