Niall Horan i Louis Tomlinson znów razem! To prawie jak powrót One Direction

2019-11-15 14:02 kp
Louis Tomlinson i Niall Horan
Autor: David Fisher/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Fani One Direction od trzech lat czekali na tego typu zdjęcia! Choć wokaliści One Direction od dawna przyznają w wywiadach, że nie przyjaźnią się z kolegami z zespołu, jakaś nic sympatii musiała pozostać! Świadczy o tym spotkanie Louisa Tomlinsona i Nialla Horana podczas koncertu w Meksyku. Niall pochwalił się wspólnymi fotkami!

Jedyne, w czym dziś - trzy lata po zawieszeniu działalności One Direction - są zgodni wokaliści zespołu, jest radość z powodu solowych karier. Piosenkarze od dawna przyznają w wywiadach, że potrzebowali czasu dla siebie, a dalsze występy z 1D byłyby dla nich męczarnią. Tylko Louis Tomlinson nie ukrywa, że dla niego decyzja o rozpadzie grupy była mocno zaskakująca.

>> Louis Tomlinson żałuje, że One Direction się rozpadło! "Nie byłem na to gotowy"

Mimo życiowych tragedii Louisowi Tomlinsonowi udało się znaleźć siłę do solowej pracy i dziś piosenkarz przygotowuje się do wydania solowej płyty. Ze swoim autorskim materiałem zawitał ostatnio do Meksyku, gdzie wpadł na Nialla Horana!

Niall Horan i Louis Tomlinson znów razem

Niall Horan i Louis Tomlinson spotkali się przy okazji festiwalu Premios Telehit w Meksyku, gdzie obaj występowali na scenie ze swoim solowym materiałem. Niall pochwalił się na Instagramie nie tylko zdjęciami ze sceny, ale też fotkami zza kulis, gdzie spędził czas z kumplem z One Direction. Nie musimy chyba opisywać, jak wielki entuzjazm fanów wywołało spotkanie dwójki ich idoli! Od czasu zawieszenia działalności One Direction muzycy ani razu nie spotkali się całą grupą - zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Dlatego też wspólne wyjście Nialla Horana i Louisa Tomlinsona stało się naprawdę dużym wydarzeniem.

>> Liam Payne chwali się umięśnioną klatą! Jest HOT?

Myślicie, że rozmawiali o jakimś duecie? Zobaczcie zdjęcia!

NAJNOWSZE