Harry Styles

i

Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Harry Styles przyznaje: "Najgorszą muzykę robię, gdy za bardzo się staram"

2021-02-22 10:13

Wielu muzyków podkreśla, że najlepiej tworzy im się, gdy nie czują presji. Jednocześnie jednak presja to stały element showbiznesu - każdy sukces sprawia, że świat liczy na kolejne, jeszcze większe. Przekonał się o tym Harry Styles. Muzyk zdradził, że najlepsze pomysły przyszły do niego dopiero wtedy, gdy przestał się za bardzo starać.

Fani Harry'ego Stylesa uwielbiają go nie tylko za jego wspaniały charakter, ale przede wszystkim podejście do muzyki. Po zawieszeniu działalności One Direction muzyk poszedł w swoją stronę i całkowicie zaskoczył świat swoimi dojrzałymi, ale często pełnymi humoru i dystansu utworami. Jednocześnie Harry nie ukrywa, że jego najlepsze kompozycje powstają, gdy mu "za bardzo" nie zależy!

Choć zapewne część fanów znacznie chętniej posłuchałaby z jego ust czegoś na temat jego relacji z Olivią Wilde, Harry Styles konsekwentnie trzyma się tematów muzycznych, nie komentując swojego życia prywatnego. A byłoby przecież co komentować, bo media rozpisują się na temat związku muzyka i aktorki, ich wspólnego mieszkania i planów na przyszłość. W najnowszym wywiadzie Hazza opowiedział jednak o tym, kiedy najlepiej tworzy mu się muzykę :)

>> Harry Styles i Olivia Wilde lecą razem do Londynu! Całkiem przypadkowo...

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Harry Styles o muzyce

- powiedział Harry Styles i nawiązał do swojej najnowszej płyty.

Zawsze tworzę swoją najgorszą muzykę, kiedy najbardziej się staram i kiedy wydaje mi się to trochę zbyt łatwe i trochę bezpieczne, ipo prostu myślę: „o tak, tego właśnie chcą ludzie…” i piszę to. Staram się pisać muzykę jako fan muzyki. Chyba po prostu nie wiem, jak inaczej to zrobić. Ostatecznie każdy, kto zajmuje się muzyką, jest po prostu fanem. Jakbym był po prostu fanem muzyki i mogę ją tworzyć, więc staram się robić to z tej perspektywy.

Proces tworzenia tego albumu to było poczucie wolności.

- wyznał.

Hazza dodał też, że po raz pierwszy poczuł się pewny siebie w tym, co robi, gdy zobaczył reakcję tłumów na jego koncertach.

Sonda
Solowa muzyka którego z chłopaków z 1D podoba Ci się najbardziej?