Harry Styles wrócił na plan Don't Worry Darling! Już po kwarantannie

2020-11-27 14:17 kp
Harry Styles
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER; EHKK/Backgrid/East News

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wielu filmowców na całym świecie. Ekipy filmowe musiały na wiele miesięcy przerwać prace, a gdy już im się udało wrócić - wielu nie ominęło kwarantanny czy zakażeń. Koronawirus pojawił się niedawno również na planie Don't Worry Darling, gdzie pracuje Harry Styles.

W przerwie od koncertowania spowodowanej szalejącą pandemią koronawirusa Harry Styles spełnia się na innych polach. Fani gwiazdora nie mieli wątpliwości, że po sukcesie jego występu w Dunkierce prędzej czy później będziemy mogli oglądać go również w innych produkcjach. I tak we wrześniu Harry Styles otrzymał jedną z głównych ról w thrillerze Olivii Wilde Don't Worry Darling.

Jeszcze na początku listopada pokazywaliśmy Wam pierwsze zdjęcia z planu Don't Worry Darling z Harrym Stylesem. Kilka dni później okazało się jednak, że on i cała ekipa trafili na 14-dniową kwarantannę z powodu potwierdzonego przypadku koronawirusa wśród zespołu pracującego przy filmie.

ESKA XD EXTRA

Harry Styles znów na planie Don't Worry Darling

Teraz Harry Styles wrócił na plan Don't Worry Darling. Do sieci trafiło zdjęcie gwiazdora podczas pracy - w przerwach między ujęciami on i wszyscy pozostali członkowie ekipy filmowej poruszają się w maseczkach.

Harry Styles na planie Don't Worry Darling
Autor: EHKK/Backgrid/East News

Warto dodać, że fabuła filmu wciąż pozostaje w dużym stopniu tajemnicą. The Hollywood Reporter donosił jednak, że film opowiada o "odizolowanej, utopijnej społeczności na pustyni w Kalifornii lat 50. XX wieku i skupia się na gospodyni domowej, która odkrywa niepokojącą prawdę o swoim pozornie idealnym życiu ”.

Czekacie?

NAJNOWSZE