Harry Styles czy Liam Payne? Zdecyduj, który ma lepszy styl

2020-11-21 14:03 kp
Harry Styles, Liam Payne
Autor: Rex Features/East News; NEER/Backgrid/East News

Spośród członków One Direction to Harry Styles i Liam Payne mają najwięcej wspólnego ze światem mody. Obaj panowie mają podpisane kontrakty z wielkimi markami i lubią zaskakiwać swoich fanów oryginalnymi stylizacjami. W ostatnich latach każdy z nich wyrobił sobie swój własny styl. Który z nich przemawia do Ciebie bardziej?

Po zawieszeniu działalności One Direction muzycy zespołu poszli we własne strony nie tylko w kwestiach muzycznych. Każdy z nich zaczął wyrażać siebie również poprzez inne wybory - imprez, na których się pojawić, sposobu komunikacji z fanami czy stylu swojego ubioru. Wcześniej w sporym zakresie wokaliści uzgadniali to razem jako 1D. Teraz przyszedł czas na pełną indywidualność.

I chyba nikt nie ma już wątpliwości, że ten stan bardzo chłopakom służy. Harry Styles, Liam Payne, Niall Horan i Louis Tomlinson cieszą się solowymi karierami, a ich muzyka robi wrażenie nie tylko na fanach One Direction, ale i zdobywa serca osób, które wcześniej nie znały ich twórczości. Co więcej, panowie rozwijają się na wielu polach - w tym mody!

ESKA XD EXTRA

W kwestii mody zdecydowanie jednak najbardziej wyróżniają się Liam Payne i Harry Styles. Obaj muzycy zdążyli wyrobić sobie swój własny styl i współpracują z wielkimi domami mody. Który z nich podoba Wam się bardziej?

Liam Payne

Liam Payne od dłuższego coraz bardziej eksperymentuje z modą. Gwiazdor wyszedł od niczym niewyróżniającego się stylu młodego mężczyzny do świadomych wyborów. Liam lubi bawić się stylem sportowym czy hiphopowym, ale nie stroni też od eleganckich stylizacji czy efektownych gadżetów, takich jak łańcuchy, kapelusze czy designerskie okulary. Od kilku lat Liam Payne współpracuje z marką Hugo Boss.

Harry Styles

Harry Styles wyrasta na prawdziwy modowy fenomen. Gwiazdor w ubiegłym roku miał przyjemność występować w roli moderatora MET Gali, a ostatnio jako pierwszy mężczyzna w historii wystąpił w solowej sesji na okładkę amerykańskiego Vogue. Skąd taki zachwyt Harrym Stylesem? Muzyk jest otwarty na wszystko, co w modzie najlepsze i nie przejmuje się tradycyjnymi podziałami na to, co wypada kobiecie, a co mężczyźnie. Jeśli ma ochotę, zakłada perły i damską torebkę i - co najlepsze - nadal wygląda tak, że kochają go kobiety na całym świecie. Styl Harry'ego Stylesa spodobał się marce Gucci, której ambasadorem muzyk został kilka lat temu.

NAJNOWSZE