Halle Berry w końcu zdradziła, kim jest jej nowy chłopak! To Van Hunt

2020-09-18 16:03 es
Halle Berry
Autor: Rex Features/East News

Halle Berry przez miesiąc trzymała fanów niepewności. Gwiazda opublikowała zdjęcie splecionych stóp. Wiadomo było, że ma nowego chłopaka. Jednak jego tożsamość, aż dotąd była tajemnicą. W końcu dowidzieliśmy się, że Halle Berry i Van Hunt są parą!

Tajemnicza Halle Berry zdradziła nareszcie, kim jest jej nowy chłopak. Aktorka od tygodni utrzymywała związek w sekrecie. Najwyraźniej sprawy układają się bardzo dobrze, bo zdecydowała się przedstawić światu partnera. To Van Hunt!

Halle Berry i Van Hunt są parą

Spekulacje na temat nowego związku Halle Berry zaczęły się wiele tygodni temu. Przybrały na sile, gdy gwiazda dodała na instagram zdjęcie splecionych stóp. Wyraźnie widać, że z Halle Berry leży jakiś mężczyzna. Fani jednak nie mogli zgadnąć, kim on jest.

Hotplota.pl: Supermodelka w ciąży spożywczej i nowy dom Bieberów

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Gotowa na przedstawienie chłopaka światu, Halle Berry wyjaśniła tajemnice. Również za pomocą instagrama. Dodała zdjęcie, na którym uśmiechnięta trzyma szklankę. Kluczowa jest jej koszulka, z wielkim napisem Van Hunt.

Halle Berry oznaczyła nowego chłopaka, a w opisie zdjęcia wstawiła emotkę z sercem oraz stopą. To jasne nawiązanie do tajemniczego wpisu sprzed miesiąca.

Hotplota.pl życzy dużo miłości!

Wyświetl ten post na Instagramie.
now ya know... ♥️🦶🏽 Post udostępniony przez Halle Berry (@halleberry)
NAJNOWSZE