Ostatnie miesiące dla Lady Gagi były koszmarem! „Godzinami paliła i płakała”

2020-09-18 15:00 AM
Lady Gaga
Autor: Rex Features/East News

To nie pierwszy raz, kiedy media donoszą o złym stanie psychicznym Lady Gagi. Nie jest tajemnicą, że piosenkarka od lat zmaga się z depresją. Teraz ponownie otwiera się na ten temat. Ostatnie miesiące były dla niej koszmarem! Jak się teraz czuje? Przeczytajcie na Hotplota.pl.

Mało jest chyba osób, którzy nie usłyszeliby o tak znanej piosenkarce, jaką jest Lady Gaga. Artystka ma zaledwie 34 lata a już zdążyła osiągnąć międzynarodowy sukces. Niestety w parze z olbrzymią sławą często idą też różne problemy zdrowotne, głownie są to problemy psychiczne. Coś o tym może powiedzieć Lady Gaga, piosenkarka od lat cierpi na depresję. I choć wydawać by się mogło, że już się z tym uporała to niestety wciąż choroba depcze jej po piętach. Jak się teraz okazuje, ostatnie miesiące dla artystki nie były łaskawe.

ESKA XD #002

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

O swoich ostatnich problemach związanych ze zdrowiem psychicznym opowiedziała sama Lady Gaga. Gwiazda wyznała, że przez ostatnie miesiące walczyła z depresją. Jak przyznała, godzinami potrafiła siedzieć w miejscu, palić i płakać. O swoich zmaganiach z chorobą napisała w magazynie Billboard. W eseju gwiazda zdradziła, że „bała się wyjść z domu, ale siedziała na zewnątrz i godzinami paliła i płakała”.

Już wcześniej piosenkarka wielokrotnie mówiła o swoich zmaganiach z problemami ze zdrowiem psychicznym. Wiele razy dziękowała Eltonowi Johnowi za to, że pomógł jej i często wspierał ją w trudnych chwilach.

LADY GAGA MÓWI O DEPRESJI. JAK SIĘ TERAZ CZUJE?

Na szczęście teraz na jej drodze pojawiło się coś, co dało jej radość i nadzieję na lepszy czas. Tą dobrą rzeczą było nagranie i wydanie najnowszej płyty Chromatica, która miała swoją premierę 29 maja tego roku. Nie od dzisiaj wiadomo, że muzyka potrafi pomóc w wielu rzeczach, również pomogła artystce. Najbardziej na nogi postawiła ją praca nad teledyskiem do singla 911.

Oby jak najdłużej!

NAJNOWSZE