Chrissy Teigen przypadkiem zdradziła płeć dziecka. "Ale jestem głupia!"

2020-09-18 7:00 mm
Chrissy Teigen i John Legend
Autor: Rex Features/East News

John Legend wkurzy się na żonę? Chrissy Teigen przypadkowo wyjawiła, czy uroczy chłopca czy dziewczynkę! Modelka zdradziła płeć podczas rozmowy live, kiedy opowiadała o swoim stanie zdrowia i samopoczuciu. Niedawno wyszło na jaw, że ciąża żony Johna Legenda jest zagrożona i w związku z ryzykiem Chrissy Teigen musi leżeć w łóżku.

Kiedy na początku września wyszło na jaw, że lekarze zalecili ciężarnej Chrissy Teigen dwutygodniowy wypoczynek, fani poważnie się zaniepokoili. Takie informacje często oznaczają, że ciąża jest zagrożona, dlatego internauci zaczęli dopytywać modelkę w komentarzach, czy z maleństwem wszystko w porządku. 

Chrissy Teigen stara się na bieżąco zaspokajać ciekawość swoich fanów. Modelka znana jest z tego, że otwarcie opowiada nawet o swoich najbardziej prywatnych sprawach - choćby takich, jak operacja zmniejszenia piersi.

Tym razem jednak posunęła się w swojej szczerości o krok dalej, niż planowała. Podczas transmisji live Chrissy Teigen wyjawiła niechcący płeć dziecka. Co ważne, wcześniej ustaliła z mężem, że aż do narodzenia malucha pozostanie to ich tajemnicą...

ESKA XD #002

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

"Ale jestem głupia"

Chrissy Teigen przypadkiem zdradziła płeć dziecka, kiedy dzieliła się z fanami aktualnymi wiadomościami na temat swojego stanu zdrowia i tego, jak przebiega ciąża.

W pewnym momencie podczas transmisji live 34-letnia modelka powiedziała:

Jest już duży.

Oczywiście Chrissy szybko zdała sobie sprawę, co właśnie zrobiła, ale na naprawienie błędu było już za późno. Jedyne, co jej zostało, to publiczne złożenie samokrytyki... xD

Ale jestem głupia.

- stwierdziła modelka.

Chrissy Teigen
Autor: Rex Features/East News

No trudno - co się stało, to się nie odstanie :)

SYNEK Chrissy Teigen jest trzecim dzieckiem pary. Modelka i jej mąż, John Legend, wychowują już córkę Lunę, która przyszła na świat w kwietniu 2016 roku oraz synka Milesa urodzonego w maju 2018. 

NAJNOWSZE