Hailey Bieber świętowała z Justinem 24. urodziny! Pokazała zdjęcia

2020-11-23 10:45 kp
Justin Bieber, Hailey Bieber
Autor: SplashNews.com/East News

W przeciwieństwie do swojej dobrej znajomej Kendall Jenner, Hailey Bieber postanowiła świętować swoje urodziny w najbliższym gronie. Oczywiście wizja imprezy brzmi kusząco, jednak pandemia skutecznie zachęca do organizowania zabaw dla tłumów znajomych. Zresztą... po co komu znajomi, jeśli ma się takiego męża?

W miniony weekend przypadały 24. urodziny Hailey Bieber. Gwiazda mogła świętować swój dzień z prawdziwym poczuciem zadowolenia - jest w końcu żoną Justina Biebera, a jej kariera rozwija się w oszałamiającym tempie. Jedynym więc, czego mogło jej zabraknąć tym razem to urodzinowej imprezy z prawdziwego zdarzenia. Czy jednak na pewno?

Z powodu pandemii koronawirusa zdecydowana większość gwiazd zdecydowała w ubiegłych miesiącach z wielkich imprez, podczas których ktoś mógłby zarazić się chorobą. Oczywiście nie wszyscy dostosowali się do zasady "zostań w domu". Wystarczy przypomnieć o Kim Kardashian i jej urodzinach na Tahiti...

>> Nie tylko Kim i Kendall! Oto inne gwiazdy, które urządzają imprezy mimo pandemii

Hailey Bieber świętuje 24. urodziny

Hailey Bieber zachowała się jednak odpowiedzialnie i zrezygnowała z imprezowania na rzecz wieczoru we dwoje z Justinem Bieberem. Mimo, że para nigdzie się nie wybierała, modelka ubrała się w seksowną sukienkę i wymalowała, jak na wielkie wyjście - kto powiedział przecież, że w domu nie można świętować na poziomie?

24 lata. Czuję się taka wdzięczna. Dziękuję za całą miłość i miłe wiadomości.

- napisała modelka pod zdjęciami z wieczoru.

Do życzeń urodzinowych dla Hailey Bieber w komentarzach dołączyły się m.in. Gigi Hadid, Emily Ratajkowski, Kylie Jenner, Demi Lovato czy Ashley Benson.

ESKA XD EXTRA
NAJNOWSZE