American Music Awards 2020: Justin Bieber i Shawn Mendes razem na scenie! Świetny występ

2020-11-23 8:15 kp
Justin Bieber na AMA 2020
Autor: Youtube/ T-Mobile

Za nami kolejny weekend, który upłynął pod znakiem muzycznych emocji na najwyższym poziomie. Tym razem odbyła się gala American Music Awards 2020 i tak, jak wszystkie od marca tego roku - w większości wirtualnie. Na prawdziwej scenie pojawiło się jednak kilka wielkich gwiazd, a wśród nich sam Justin Bieber i Shawn Mendes w swoim nowym hicie!

Duet Shawna Mendesa i Justina Biebera dla wielu ich fanów wydaje się wciąż nierzeczywisty. Tymczasem panowie nie tylko nagrali razem poruszający kawałek Monster, ale i zdążyli już razem wystąpić na jednej z najważniejszych gal muzycznych roku - American Music Awards 2020. Gwiazdorzy mieli niezwykły zaszczyt otworzyć całą imprezę swoim show.

Gala American Music Awards 2020 odbyła się częściowo wirtualnie, a częściowo w Microsoft Theater w Los Angeles, przy czym część z występów została nagrana wcześniej. Shawn Mendes i Justin Bieber na scenie to ich pierwszy wspólny występ z piosenką Monster i w ogóle pierwszy wspólny raz w całych ich karierach!

ESKA XD EXTRA

Shawn Mendes i Justin Bieber - Monster na AMA 2020

Shawn Mendes i Justin Bieber wystąpili na American Music Awards 2020 w scenografii, jaki ich fani zobaczyli już w teledysku do Monster. Panowie postawili też na stylizacje podobne do tych, jakie mieli w klipie. Bez wątpienia ich show było jednym z najgłośniejszych podczas całej imprezy. Warto dodać, że Shawn Mendes i Justin Bieber wystąpili też później solo - ten pierwszy z singlem Wonder, a ten drugi z numerami Lonely i Holy. Co ważne - to pierwszy występ Justina Biebera na scenie od czterech lat!

>> To Shawn Mendes zadzwonił do Justina Biebera! Tak powstało Monster

Zobaczcie video ze wspólnego występu Shawna Mendesa i Justina Biebera!

NAJNOWSZE