Hailey Bieber skończyła 24 lata! Tak wyglądała jako dziecko

2020-11-22 7:58 kp

Hailey Bieber w ten weekend świętuje swoje 24. urodziny. Najważniejszą osobą, z jaką spędza ten czas jest oczywiście jej mąż. Ona i Justin Bieber są nierozłączni od 2018 roku, choć znają się znacznie dłużej. Muzyk i modelka mieli okazję poznać się jeszcze jako dzieci. Pamiętacie, jak Hailey Bieber wyglądała w dzieciństwie? Zajrzyjcie to tej uroczej galerii!

Choć Hailey Bieber robiła karierę w modelingu już wiele lat temu, nie można ukrywać, że cały świat usłyszał o niej za sprawą związku z Justinem Bieberem. Córka Stephena Baldwina spotykała się z Jusem jeszcze w 2016 roku, jednak dopiero gdy muzyk i modelka zeszli się ponownie w 2018 roku nie było wątpliwości, że tym razem parę łączy coś poważnego.

Dziś Justin i Hailey Bieberowie są szczęśliwym małżeństwem i nie widzą poza sobą świata. Zakochani regularnie chwalą się w sieci wspólnymi zdjęciami i przypominają, jak bardzo cenią sobie swój związek. Możemy więc być pewni, że również swoje 24. urodziny Hailey spędzi z ukochanym.

Hailey Bieber skończyła 24 lata

22 listopada 2020 roku Hailey Bieber świętuje swoje 24. urodziny. Gwiazda może liczyć na życzenia od fanów z całego świata - po początkowej niechęci, jaką wobec nowej dziewczyny Justina Biebera wykazywała spora część jego wielbicieli, dziś nie ma już śladów. Z tym, że przy modelce wokalista odżył, zdobył spokój psychiczny i zaczął nagrywać nową muzykę, trudno po prostu dyskutować.

ESKA XD #010

My z okazji 24. urodzin Hailey Bieber przypominamy, jak gwiazda wyglądała w dzieciństwie! Czy już wtedy miała zadatki na jedną z najlepiej opłacanych modelek świata i żonę jednego z najsłynniejszych gwiazdorów muzyki? Zobaczcie sami!

NAJNOWSZE