Hailey Bieber naprawdę jest W CIĄŻY?! 9 dowodów na to, że Hailey i Justin zostaną rodzicami

2019-12-01 10:47 nk
Hailey Bieber i Justin Bieber
Autor: AM / SplashNews.com/East News

Hailey Bieber w ciąży? Choć fani Justina Biebera nie mogą jeszcze uwierzyć w to, że piosenkarz ma już za sobą DWA śluby, on sam nie ukrywa, że to nie koniec zmian w jego życiu. A ostatnio wszelkie znaki na niebie i ziemi zdają się sugerować, że dziecko Bieberów przyjdzie na świat bardzo niedługo! Sprawdźcie aż 9 dowodów na to, że Hailey Bieber przygotowuje się właśnie do roli MATKI!

Hailey i Justin Bieberowie są szczęśliwymi nowożeńcami. Para zdaje się mieć prawie wszystko: są młodzi, piękni, bogaci, sławni, utalentowani i doceniani. Jus wychodzi z problemów emocjonalnych, z jakimi zmagał się przez ostatnie lata. Para ma już też kilka piesków i kotków. Do szczęścia brakuje im więc już tylko dziecka!

Justin Bieber i jego żona nie ukrywają, że marzą o dziecku i planują niebawem powiększyć rodzinę. Kiedy to nastąpi? Coraz więcej wskazuje na to, że już baaaardzo niedługo!

Hailey Bieber w ciąży? Oto dowody!

To oczywiste, że Justin i Hailey Bieber nie ogłoszą od razu ciąży modelki, bo chcą sami nacieszyć się oczekiwaniem na dziecko. Poza tym Hailey ma pewnie jeszcze pewne zobowiązania zawodowe, które wiadomość o ciąży mogłyby skomplikować. Fani jednak uważnie czytają znaki... ;)

Oto 9 dowodów na to, że Hailey Bieber już może być w ciąży:

  1. Już w lipcu, podczas wizyty w Hailey w Disneylandzie, Justin Bieber dał do zrozumienia, że marzy o córce. Zapewniał wtedy, że nie zamierza się spieszyć, ale może po prostu chciał uniknąć sensacji, a starania już trwały?
  2. Para bardzo długo planowała ślub kościelny. W końcu data została ustalona niecałe półtora miesiąca przed ceremonią. Skąd nagły pośpiech?!
  3. Swoje wesele Hailey Bieber przetańczyła w trampkach. Dotąd myśleliśmy, że chodziło tylko to, by nie męczyć nóg w szpilkach, ale może jednak nie tylko?
  4. Hailey mocno przeżyła poronienie swojej ciotki, Hilarii Baldwin. Być może dla niej było podwójnie bolesne i przerażające...
  5. W połowie listopada Justin Bieber pokazał swoje rodzicielskie umiejętności przy okazji spotkania z muzykiem Kalypso i jego synkiem. Producent opublikował na swoim profilu na Instagramie trzy zdjęcia Jusa z malcem. Podobno to Justin Bieber do nich podszedł i zapytał, czy może pobawić się z chłopcem.
  6. 22 listopada, w urodziny Hailey, Justin Bieber zamieścił na Instagramie życzenia dla żony i zapowiedział dzieci w kolejnej porze roku!
  7. Krótko po wzmiance Jusa o dzieciach Hailey Bieber pokazała story z czterema napojami, dając do zrozumienia, że ma dziwne niepohamowane apetyty, a do tego kiepsko się czuje.
  8. Po sesji zdjęciowej w Miami Hailey wyglądała na totalnie wyczerpaną. Tuliła się do Justina, a ten pocieszał ją, samemu wyglądając na bardzo szczęśliwego. Czy to przemęczenie charakterystyczne dla pierwszego trymestru ciąży? Przecież do trudów pozowania pani Bieber jest raczej przyzwyczajona...
  9. W tym roku Święto Dziękczynienia Bieberowie zorganizowali osobiście i zaprosili swoje rodziny oraz najbliższych przyjaciół. Czyżby mieli im coś ważnego do oznajmienia? Wcześniej nie organizowali tak dużych spędów rodzinnych
NAJNOWSZE