Hailey Bieber wesele spędziła w... trampkach! Stylistka gwiazdy pokazała zdjęcie!

2019-10-12 19:16 nk
Hailey Bieber
Autor: https://www.instagram.com/stylememaeve

Stylistka Hailey Bieber, Maeve Reilly, pokazała niewidziane dotąd zdjęcie z wesela Bieberów! okazuje się ,że panna młoda spędziła najważniejszy wieczór swojego życia w trampkach, na które zamieniła przepiękne szpilki Jimm'ego Choo! To zapewne dlatego Hailey tak doskonale się bawiła podczas swojego wesela z Justinem Bieberem!

30 września 2019 odbył się wielki ślub Hailey Bieber i Justina Biebera. Pierwsze zaślubiny pary miały miejsce we wrześniu 2018. Wtedy jednak para zdecydowała się jedynie na sekretną ceremonię cywilną. Oboje od początku nie kryli, że marzy im się też ślub kościelny z hucznym weselichem. To odbyło się w luksusowym kompleksie hotelowym w Karolinie Południowej. Tego wieczoru Hailey Bieber zaprezentowała się w aż trzech pięknych sukniach ślubnych.

Jeśli myśleliście, że o stylizacjach Hailey z wesela z Justinem wiecie już wszystko, to może czekać Was zaskoczenie! Jedych butów, w których gwiazda spędziła sporą część wieczoru, dotąd nigdzie nie pokazywano!

Hailey Bieber na weselu w trampkach!

Okazuje się, że Hailey Bieber miała mały sekret, który pozwolił jej szczęśliwie przetańczyć swój wyjątkowy wieczór bez bólu nóg. Żona Justina Biebera po prostu zamieniła sandałki na szpilce marki Jimmy Choo, które założyła oficjalnie do długiej białej sukni, na... białe trampki!

Stylistka Hailey Bieber, Maeve Reilly, wrzuciła na swój Instagram zdjęcie, które obnażyło słodką tajemnicę modelki.

Najszczęśliwsza panna młoda, jaką kiedykolwiek widziałam. Dziękuję Vera Wand za specjalną sukienkę dla Hailey Bieber, w której przetańczyła cała noc. I tak - [miała] trampki.

- napisała stylistka.

Hailey Bieber nawet w worku jutowym wyglądałaby super hot, więc naszym zdaniem pomysł z trampkami był super trafiony!

NAJNOWSZE