Hailey i Justin Bieber wyznaczyli datę ślubu? "W ciągu tygodnia wyślą zaproszenia"!

2019-08-19 21:29 nk
Justin Bieber i Hailey Bieber
Autor: SplashNews.com/East News Justin Bieber i jego żona przed wyjściem z kościoła

Hailey Bieber i Justin Bieber od dawna planują swoje wesele. Ich ślub cywilny odbył się w wielkiej tajemnicy we wrześniu 2018 roku. Para od początku zapowiadała, że chce zorganizować jeszcze ceremonię kościelną z wielkim weselem. Data tegoż była przekładana już trzykrotnie. Czy w końcu udało się ustalić konkrety?

Hailey Bieber i Justin Bieber to jedna z najgorętszych par show biznesu. Ich związek od początku wzbudza niemałą sensację. Zwłaszcza, że Hailey i Justin kilkukrotnie się schodzili, rozstawali i znowu schodzili. Był też czas, gdy spotykali się bez zobowiązań, a ona przymykała oko na jego poboczne romanse. W końcu jednak modelka i piosenkarz postanowili się razem ustatkować. 13 września 2018 roku w Nowym Jorku zakochani stawili się w urzędzie i zawarli małżeństwo. Od początku jednak nie ukrywali, że marzy im się także ślub kościelny.

Hailey i Justin Bieber: data ślubu już znana?

Data ślubu kościelnego Hailey i Justina Bieberów była przekładana już trzykrotnie - oficjalnie dlatego, że komuś z najważniejszych dla pary gości dany termin nie pasował. Donosiliśmy Wam, że zakochani są zdecydowani, że chcą pobrać się po raz drugi jeszcze najbliższej jesieni. A to już duży postęp w ich planowaniu. ;)

Czyżby w końcu nadszedł ten dzień, w którym Justin i Hailey podjęli konkretną decyzję co do daty swojego ślubu?

Amerykański serwis TMZ podaje, że para zdecydowała się, że ceremonia na pewno ma się odbyć we wrześniu, To spowodowało oczywiście spekulacje, że zakochani postawią na tę samą datę, co w ubiegłym roku - 13 września - i będą świętować w przyszłości dwie rocznice na raz. Na razie nie wiadomo, czy te rozważania się potwierdzą. Wiadomo jedynie, że termin, który wstępnie wybrali (ale jeszcze nie zaklepali), pasuje ponoć w końcu wszystkim ich bliskim, których obecność na uroczystości jest dla pary nieodzowna.

TMZ informuje także, że przyszli goście państwa młodych niedługo mają dostać oficjalne zaproszenia.

Nasze źródła mówią, że dokładny dzień nie został zaklepany... ale JB i HB planują wysłać zaproszenia w ciągu tygodnia.

- czytamy.

Słyszycie już dzwony kościelne? ;)

NAJNOWSZE