Hailey Bieber jest w ciąży? Żona Justina Biebera przerywa milczenie!

2019-11-30 11:05 mw
Hailey Bieber i Justin Bieber
Autor: Robert O'Neil / SplashNews.com/East News

O tym, że Hailey Bieber jest w ciąży, media rozpisują się już od wielu miesięcy. Jak dotąd plotki się nie potwierdziły, ale w ostatnim czasie o planowanym przez parę dziecku mówi się wyjątkowo często. Plotki o "bombelku" podsycają też co jakiś sami Justin i Hailey, swoimi kolejnymi wypowiedziami sugerując, że chwila ogłoszenia ciąży Hailey Bieber jest już naprawdę bliska. Póki co jednak Hailey postanowiła wylać na głowy fanów i dziennikarzy wiadro zimnej wody...

To, że Hailey i Justin Bieber zostaną wkrótce rodzicami, jest już raczej dla wszystkich jasne. Oboje małżonkowie nie ukrywają, że są gotowi na dziecko i wiele razy przy różnych okazjach przygotowywali fanów na zbliżający się moment ogłoszenia, że Hailey Bieber jest w ciąży. 

Ale czy ten moment już nadszedł? 

Plotki o ciąży Hailey Bieber przybrały ostatnio na sile. Sygnałów o tym, że Justin Bieber zostanie ojcem, nie brakuje. Sami wymienialiśmy ostatnio 9 dowodów mogących wskazywać na ciążę modelki.

HAILEY BIEBER KOMENTUJE PLOTKI O CIĄŻY

Czy Hailey Bieber jest w ciąży? 

Ten moment z całą pewnością zbliża się wielkimi krokami, ale na dzień dzisiejszy oficjalnie możemy stwierdzić, że na razie Justin Bieber NIE zostanie ojcem.

Komentarz jego żony nie pozostawia wątpliwości.

Internet jest taki zabawny!! Nie, nie jestem w ciąży, po prostu naprawdę kocham jeść

napisała Hailey Bieber na Instagramie w sekcji Stories.

Hailey Bieber o ciąży
Autor: instagram.com / Hailey Bieber

Jesteście rozczarowani? :) Niepotrzebnie!

To, że chwilowo Hailey Bieber dementuje plotki o ciąży, nie świadczy o zmianie planów małżeństwa. Justin i Hailey w ostatnim czasie wiele razy sami wspominali o dziecku, a przecież doskonale zdają sobie sprawę, jakie reakcje wywołuje choćby najmniejsza wzmianka o ciąży. Wszystkie znaki na niebie i Ziemi mówią, że Bieberowie podsycają sensacyjne doniesienia o ciąży, aby przygotować fanów na TEN moment :)

Czekacie?

NAJNOWSZE