Hailey Bieber wyznaje Justinowi miłość. Wzruszający post na Święto Dziękczynienia

2019-11-29 14:54 mw
Hailey Bieber
Autor: Robert O'Neil / SplashNews.com/East News

Święto Dziękczynienia to dla mieszkańców USA świetna okazja do wyznania miłości najbliższym. Wiele amerykańskich gwiazd tego dnia zamieszcza na Instagramie i w innych mediach społecznościowych ckliwe posty, w których pisze o uczuciach do swoich drugich połówek. Zrobiła to też żona Justina Biebera. Hailey opublikowała na swoim profilu ślubne zdjęcie z mężem. Nie zabrakło bardzo uczuciowego komentarza!

Hailey i Justin Bieber są po ślubie już prawie 1,5 roku, ale widać wyraźnie, że ich uczucie ani trochę nie przygasa. Hailey dała temu właśnie wyraz, publikując na Instagramie wzruszający post zaadresowany do męża z okazji Święta Dziękczynienia.

Od dłuższego czasu po sieci krążą plotki o rzekomej ciąży Hailey Bieber. Nasiliły się one szczególnie w ostatnich dniach - według niektórych źródeł Hailey i Justin mieli właśnie w Święto Dziękczynienia poinformować swoje rodziny o tym, że spodziewają się dziecka.

Czy tak właśnie się stało? Tego niestety nie wiemy, bo póki co oboje małżonkowie oficjalnie nie potwierdzają plotek o ciąży Hailey. Zamiast tego kolejny raz wyznają sobie miłość!

"MIŁOŚĆ MOJEGO ŻYCIA"

W 4. czwartek listopada, czyli Święto Dziękczynienia, Hailey Bieber opublikowała na swoim Instagramie post zaadresowany do swojego ukochanego męża.

wdzięczna za miłość mojego życia

- napisała żona Justina Biebera. Obok zamieściła czarno-białe zdjęcie ślubne, na którym całuje swojego męża.

>> Hailey Bieber chce zgody z Seleną Gomez! Ten gest nie zostawia wątpliwości

Fotka zrobiona została podczas drugiego ślubu pary, jaki odbył się we wrześniu 2019, niemal dokładnie rok po oficjalnym pierwszym ślubie.

Wyświetl ten post na Instagramie.
thankful for the love of my life Post udostępniony przez Hailey Rhode Bieber (@haileybieber)

Oczywiście natychmiast otworzył się worek z niekończącymi się zachwytami. Post Hailey Bieber skomentowały zresztą nie tylko tysiące fanów, ale też kilkoro celebrytów.

Na przykład Khloe Kardashian!

omg jesteście najsłodsi!

- napisała Khloe przy zdjęciu Bieberów.

Hailey Bieber i Justin Bieber
Autor: AM / SplashNews.com/East News

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE