Gwyneth Paltrow

i

Autor: Coach/Ferrari Press/East News Córka Gwyneth Paltrow jest już pełnoletnia. Aktorka złożyła jej życzenia

Gwyneth Paltrow świętuje 18-te urodziny córki. Te słowa wzruszą każdego

2022-05-17 10:48

Córka Gwyneth Paltrow jest już pełnoletnia! Z tej okazji jej mama postanowiła podzielić się z internautami zdjęciem swojej pociechy, a wiadomość, którą zamieściła w poście zawiera słowa, z których wypływa wiele miłości.

Gwyneth Paltrow ma dwoje dzieci. 18-letnią Apple oraz 16-letniego Mosesa. Ich tatą jest wokalista grupy Coldplay. Para była małżeństwem kilkanaście lat, a rozwód ogłosili w 2016 roku, czym mocno zszokowali fanów. Teraz ich córka stała się pełnoletnia, a jej mama postanowiła obwiścić to światu dodając na swoim Instagramie wzruszający wpis opatrzony zdjęciem pięknej Apple.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Syn Edyty Górniak kończy 18 lat. Piosenkarka o jego przemianie: "Nie ma już tego człowieka, którym był"

Gwynth Paltrow o córce: "Odzwierciedlasz wszystko, o czym mogłam tylko marzyć"

Apple na fotografii prezentuje się przepięknie. Na pierwszy rzut oka można nawet odnieść wrażenie, że to to sama Gwyneth Paltrow sprzed lat. Dziewczyna ma równie delikatne rysy twarzy i długie blond włosy. Gwyneth złożyła córce niezwykle ciepłe życzenia i podkreśliła jak bardzo jest z niej dumna.

Kończysz 18 lat. Dziś rano aż brakło mi słów. Nie mogłabym być bardziej dumna z kobiety, którą się stałaś. Odzwierciedlasz wszystko, o czym mogłam tylko marzyć, a nawet jeszcze więcej. Jesteś niezwykła pod każdym względem – napisała Paltrwo - Mam nadzieję, że wiesz, jaka jesteś wyjątkowa i ile dajesz wszystkim, których spotykasz na swojej drodze. W szczególności mi. Cytując ciocię Drew: ja urodziłam się w dniu, w którym ty się urodziłaś – dodałą na koniec.

Pod postem posypało się mnóstwo komentarzy od fanów. Jedni zostawili moc gorących życzeń, a inni nie mogli uwierzyć jak Apple podobna jest do matki.

Sonda
Jaki jest twój ulubiony film z Gwyneth Paltrow?
Sanah o płycie „Uczta”