Gwiazdy "365 dni: Ten dzień" lśnią na premierze filmu. Kto prezentował się najbardziej zjawiskowo?

2022-04-27 10:04

We wtorkowy wieczór odbyła się uroczysta premiera filmu "365 dni: Ten dzień" - kontynuacji głośnego erotyka na podstawie książek Blanki Lipińskiej. Podczas imprezy zjawiły się gwiazdy polskiego show biznesu, a w tym główni zainteresowani, czyli odtwórcy głównych ról. Kto wyglądał najpiękniej?

"365 dni: Ten dzień" to głośna polska premiera od Netfliksa. Pierwsza odsłona erotyka okazała się międzynarodowym hitem, choć (w pełni zasłużenie) została dosłownie zmiażdżona przez krytyków. We wtorek 26 kwietnia 2022 roku odbyła się uroczysta premiera sequela z udziałem gwiazd filmu. Niektóre kreacje są doprawdy zachwycające.

ZOBACZ TAKŻE: Ślub Laury i Massimo w nowej zapowiedzi "365 dni: Ten dzień"

"365 dni: Ten dzień" - gwiazdy lśnią na premierze filmu

Szczególną uwagę przykuwa zjawiskowa i elegancka suknia Blanki Lipińskiej, ale nie oznacza to wcale, że autorka książkowego pierwowzoru "365 dni: Ten dzień" przyćmiła pozostałe gwiazdy. Ciekawi was, jak prezentowali się aktorzy? Zajrzyjcie do naszej galerii, którą znajdziecie w górnej części artykułu.

ZOBACZ TAKŻE: Jak powstawały sceny łóżkowe w 365 dni? Blanka Lipińska odziera ze złudzeń swoich fanów

"365 dni: Ten dzień" - gdzie i kiedy oglądać?

W rolach głównych powracają Anna-Maria Sieklucka i Michele Morrone, a na ekranie towarzyszą im między innymi Simone Susinna, Magdalena Lamparska i Natasza Urbańska. "365 dni: Ten dzień" znajdziecie na Netfliksie.

ZOBACZ TAKŻE: Zapomnijcie o "365 dni". Oto 5 naprawdę DOBRYCH filmów erotycznych

Sonda
Obejrzysz "365 dni: Ten dzień"?

Jak dobrze znasz najpopularniejsze polskie filmy?

Pytanie 1 z 10
Jak ma imię główna bohaterka filmu "365 dni"?
Kadr z filmu 365 dni