Grimes o imieniu dla dziecka: „Nie znoszą go i śmieją się z niego”. Elon Musk też?

2020-02-25 13:06 AM
Grimes i Elon Musk
Autor: AFP/EAST NEWS

Związek piosenkarki Grimes i biznesmena Elona Muska uznaje się za jeden z najbardziej osobliwych. Połączyła ich fascynacja sztuczną inteligencją i podobne poczucie humoru. Świat podziwia parę a oni świetnie się ze sobą czują. Już za kilka miesięcy ich rodzina się powiększy. W styczniu Grimes ogłosiła, że jest w ciąży. A im bliżej terminu tym częściej piosenkarka zasypuje świat oryginalnymi wypowiedziami dotyczącymi dziecka.

Wczoraj na Hotplota.pl pisaliśmy o tym, że fani nie dowiedzą się jakiej płci jest potomek piosenkarki i wizjonera. Wszystko przez to, że Grimes i Elon nie mają zamiaru publicznie tego ogłaszać. Chcą by ich potomek miał wolną rękę i sam zdecydował, czy chce być kobietą czy mężczyzną! W takim razie wielu fanów zadaje sobie pytanie co z imieniem dla dziecka. Skoro nawet rodzice nie znają faktycznej płci to imię powinno być uniwersalne, prawda?

GRIMES JUŻ WYBRAŁA IMIĘ DLA DZIECKA

Być może tak jest, ale tego również się nie dowiemy, co prawda artystka uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła coś na ten temat. Piosenkarka miała powiedzieć ciekawskim fanom kilka słów na temat imienia dziecka. Podobno już je wybrała, ale nie ma zamiaru go ujawniać.

„Mam imię dla dziecka, ale nie chcę mówić, jak brzmi, ponieważ wszyscy, którzy o tym usłyszeli nie znoszą go i śmieją się z niego. Ale w rzeczywistości to imię jest genialne i ludzie po prostu jeszcze go nie docenili, ponieważ jest zbyt awangardowe”. – twierdziła Grimes.

Dla 31-letniej Grimes to pierwsze dziecko, Elon Musk natomiast jest już ojcem pięciorga dzieci.

Zastanawiamy się tylko, czy Grimes mówiąc, że wszyscy się śmieją z wybranego przez nią imienia dla dziecka miała również na myśli Elona Muska? Pozostaje nam czekać na narodziny dziecka, być może wtedy wszystkiego się dowiemy… 😉 

Elon Musk i Grimes
Autor: AFP/EAST NEWS
Edyta Zając trenuje przed TzG. Są pierwsze kontuzje!
NAJNOWSZE