Grimes uderza w Elona Muska? „Zawsze będzie kochał tę grę bardziej niż mnie”

2021-12-06 11:30 AM
Grimes, Elon Musk
Autor: Invision/Invision/East News, AP/Associated Press/East News

Pod koniec września media obiegła informacja o końcu związku Grimes i Elona Muska. Pozornie dobrana para tworzyła szczęśliwy związek przez trzy lata. W tym czasie doczekali się syna i nie stronili od wielu kontrowersji.

Grimes i Elon Musk byli razem trzy lata. Ich związek dobiegł końca pod koniec września. Nie było żadnych plotek o rozpadzie związku, szef Tesli sam oznajmił w mediach społecznościowych, że on i Grimes nie są już razem i zamierzają dziecko wychowywać osobno.

Przedsiębiorczemu Elonowi i kontrowersyjnej Grimes można wiele zarzucić, ale na pewno nie brak kultury. W przeciwieństwie do innych gwiazd oni wiedzą jak się zachować.

Para rozstała się z klasą. W swoim oświadczeniu Musk dodał nawet, że wciąż darzy ex partnerkę uczuciem i często się widują.

Oboje są niezwykle zapracowani i zajęci. Poświęcają czas swoim marzeniom i wizją zmiany świata, tu akurat mowa o Elonie. A to pochłania dużo czasu. Nic więc dziwnego, że nie mieli czasu na rodzinną sielankę. Wydaje się, że Elon Musk po rozstaniu szybko przeszedł do porządku dziennego, a jak u Grimes?

Grimes w nowym utworze nawiązuje do Elona Muska?

Ona chyba jeszcze przepracowywuje rozstanie. Trzy dni temu na YouTube pojawił się nowy utwór Grimes, w którym według wielu internautów nawiązuje do byłego ukochanego!

Skąd ten wniosek? Słuchaczy nie da się oszukać. Fani artystki przesłuchali jej singiel i skupili się na kilku zdaniach. Według wielu osób tekst piosenki w całości poświęcony jest Elonowi. Grimes śpiewa tam, że „zakochała się w największym graczu”. Dalej brzmi:

- Jestem zakochany w największym graczu, ale on zawsze będzie kochał tę grę bardziej niż mnie

i to właśnie ten tekst zwrócił największą uwagę fanów. Niby niewinne słowa, a jeśli faktycznie utwór jest o Elonie, to artystka wbiła mu niezłą szpilę.

Gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości co do interpretacji słów piosenki, to na dowód macie kolejne słowa:

- Odpłyń w zimną przestrzeń kosmosu, nawet miłość nie mogłaby zatrzymać cię na swoim miejscu

Myślicie, że Elon przejmie się jej słowami?

Viki Gabor ocenia szanse Sary James [TYLKO U NAS]
NAJNOWSZE