GRAMMY 2021: Beyonce królową gali, show skradły Cardi B i Megan Thee Stallion

2021-03-15 7:26 mm
Beyonce i Megan Thee Stallion
Autor: Invision/Invision/East News

GRAMMY 2021 rozdane! Najwięcej nagród zabrała do domu Beyonce, która od samego początku była faworytem wydarzenia. Nie zdołała jednak zgarnąć wszystkich statuetek. Kto i które nagrody Grammy zwinął jej sprzed nosa? Co jeszcze działo się na 63. gali rozdania najważniejszych nagród muzycznych świata?

63. gala rozdania Grammy już za nami! Co działo się w Convention Centre w Los Angeles? Które gwiazdy wróciły do domu z nagrodami, a które obeszły się smakiem? 

Beyonce królową Grammy 2021

Od początku było oczywiste, że żona Jaya-Z może przed Grammy 2021 przygotować w domu kolejną półkę na statuetki. Beyonce była nominowana aż do 9 nagród. Oczywiście nie udało jej się rozbić banku i zabrać do swojej rezydencji wszystkich statuetek, ale i tak opuściła galę z największą ich liczbą.

Podczas 63. gali Grammy Beyonce otrzymała łącznie 4 nagrody. 

Warto dodać, że podczas tegorocznej gali Beyonce pobiła historyczny rekord, stając się jedyną artystką z 28. statuetkami Grammy! Obecnie ma już na koncie 28 nagród. Ich zdobycie zajęło jej równo 20 lat (pierwszą zgarnęła w 2001 roku, jeszcze z zespołem Destiny’s Child).

Jednak to nie Beyonce otrzymała najważniejszą z nagród. Statuetkę Record of the Year zabrała do domu Billie Eilish. Utworem roku została jej piosenka "Everything I Wanted".

Show podczas gali Grammy 2021 bez wątpienia skradły Cardi B i Megan Thee Stallion. Dziewczyny wykonały na scenie swój kawałek WAP. Widzowie gali zobaczyli znacznie ugrzecznioną wersję, nadającą się do emisji bez obostrzeń :) ale i ocenzurowany kawałek i tak był mega hot. Zobaczcie sami.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 12.03.2021
NAJNOWSZE