Billie Eilish miała chłopaka w tajemnicy? Oto, co wiemy o jej EX!

2021-02-26 7:34 mm
Billie Eilish
Autor: Yui Mok/Press Association/East News

Czy Billie Eilish ma chłopaka? To pytanie fani gwiazdy zadają niemal od samego początku jej kariery, ale sama artystka dotąd niewiele mówiła o swoich sprawach sercowych. Nieco więcej dowiadujemy się z nowego dokumentu o Billie Eilish. Czy gwiazda ma chłopaka w tajemnicy? Co wiemy o jej byłych miłościach?

Życie osobiste Billie Eilish wciąż pozostawia wiele pytań bez odpowiedzi. Gwiazda chętnie opowiada o swoich relacjach z rodziną - o bracie, który pomaga jej w karierze, o rodzicach, którzy wspierają ją od wczesnego dzieciństwa... Jednak pytana o sprawy sercowe Billie zazwyczaj udziela wymijających odpowiedzi.

Tymczasem 26 lutego w Apple TV ma swoją premierę film "Billie Eilish: The World’s A Little Blurry". Dokument o piosenkarce ujawni fanom nieco więcej szczegółów nie tylko na temat jej kariery, ale także spraw prywatnych.

Billie Eilish miała w sekrecie chłopaka?

Plotki o tym, że Billie jest w tajemnicy związana z nieznanym prasie mężczyzną, krążą po sieci już od pewnego czasu. I okazuje się, że może być w nich sporo prawdy!

Zdaniem mediów tajemniczym chłopakiem Billie Eilish miałby być muzyk z Los Angeles. Nazywa się Brandon Adams i ma 24 lata. Dziś już nie jest jednak związany z Billie. 

Były chłopak Billie Eilish to kalifornijski raper o ksywce 7:AMP. Jego nazwisko to Brandon Quention Adams. Muzyk nazywany jest też Que albo po prostu Q. I tak właśnie mówi o nim Billie Eilish!

Brandon Adams urodził się w 1996 roku. Obecnie nagrywa dla wytwórni At Eaze Music Group. Współpracował m.in. z Kanye Westem. 

"Q" swoją karierę rozpoczął w 2019 roku, czyli mniej więcej w tym samym czasie, co Billie Eilish. 

Czy Que naprawdę był chłopakiem Billie Eilish?

Większość fanów raczej nie ma na ten temat wątpliwości. W sieci do dziś można znaleźć zgrane z Insta Story filmiki uwieczniające wspólne chwile Billie i Brandona.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17
NAJNOWSZE