Godlewska wyrzucona z pracy! "Widocznie byłam niewygodna"

Małgorzata Godlewska
Autor: AKPA

Jedna z sióstr Godlewskich została zwolniona z pracy. Celebrytka wyraziła swoją wściekłość i opisała, co się stało. Nie ukrywała swojego rozgoryczenia i ogromnego zdenerwowania. Przyznała też, że najprawdopodobniej była dla niektórych niewygodna, dlatego zdecydowano się jej pozbyć. Teraz Godlewska prosi fanów o wsparcie i pomoc w szukaniu nowego zajęcia.

Małgorzata Godlewska zwolniona z pracy. Celebrytka zdradziła, że po dziesięciu latach pracy jako pielęgniarka została wyrzucona. Wiele wskazuje na to, że była to decyzja, na którą nie była przygotowana. Godlewska nie kryła swojej ogromnej frustracji i rozgoryczenia. Przyznała nawet, że za swoje słowa może iść do więzienia! Celebrytka zyskała popularność kilka lat temu, kiedy wraz ze swoją siostrą, Esmeraldą, śpiewała świąteczne kolędy. Ich występy odbiły się szerokim echem w polskim show-biznesie. Sporo mówiło się także o ich operacjach plastycznych oraz mocnych makijażach. Jednak prywatnie, Małgorzata pracowała w służbie zdrowia i pomagała chorym. Celebrytka ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. W 2021 roku, za zasługi dla ochrony zdrowia, otrzymała honorowe odznaczenie od ministra. Teraz, po dziesięciu latach pracy w zawodzie, okazało się, że została zwolniona.

Sara James wystawiła na aukcję WOŚP wyjątkowy przedmiot. Gratka dla prawdziwych fanów!

Wymagania gwiazd przed koncertami. Bez tych rzeczy nie wystąpią

Małgorzata Godlewska zwolniona z pracy

Małgorzata Godlewska pracowała w służbie zdrowia przez dziesięć lat. W czasie pandemii była na pierwszej linii frontu i skupiała się na tym, by pomagać pacjentom. Celebrytka zdradziła, że nigdy nie bała się wyzwań i w pełni oddawała się swojej pracy. Ostatni wpis sugeruje jednak, że ze względu na to, że dla niektórych była niewygodna, została wyrzucona z pracy.

Przestańcie kłamać, podobno brak pielęgniarek? A ukraińskie? A ja po dziesięciu latach? Zostałam wy***ana jak pies ze schroniska. Miałam nie pisać, pewnie stracę prawo do zawodu. Byłam za dobra, wygania się niewygodnych, najwyżej pójdę siedzieć do więzienia. Widocznie byłam niewygodna, szkoda, że gdy ja się zgłosiłam, wszyscy się pochowaliście w domach.

Godlewska, w ostatnim zdaniu, nawiązała do pandemii, kiedy pomagała w szpitalu jako covidowy medyk. Chętnie dzieliła się wtedy tym, na czym polegały jej obowiązki. W czasie kryzysowej sytuacji opiekowała się pacjentami na Stadionie Narodowym. Zdecydowaną większość swojego czasu spędzała wtedy w pracy, by realizować się w zawodzie i robić wszystko, co w jej mocy, aby pomóc potrzebującym. Po tym, jak Godlewska dowiedziała się o zwolnieniu poprosiła fanów o to, aby pomogli jej z poszukiwaniami nowego zajęcia.

Dominiką Gwit urodziła syna! Opublikowała Pierwsze zdjęcia

Morze czy może?🤪 Żartuje proszę Państwa❤️ Zostaje❤️ w Warszawie ❤️ czy potrzebują pielęgniarki? Szukam pracy ❤️

Fani szybko ruszyli na pomoc i wysyłają jej oferty tak, by jak najszybciej mogła wrócić do pracy.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE