Dominika Gwit

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@dominikagwit Dominika Gwit została mamą

Gwiazdy

Dominika Gwit urodziła syna! Opublikowała Pierwsze zdjęcia

2023-01-20 10:28

Dominika Gwit właśnie została mamą! Aktorka urodziła pierwsze dziecko, a zdjęciami podzieliła się w mediach społecznościowych. Wyznała również, że syn uczynił ją i jej męża najszczęśliwszymi ludźmi na świecie.

Dominika Gwit o ciąży poinformowała w sierpniu 2022 roku. Od tamtej pory opublikowała w sieci wiele zdjęć z ciążowym brzuszkiem i na bieżąco przekazywała fanom wieści na temat swojego stanu zdrowia. Wiadomo było, że dziecko przyjdzie na świat na początku 2023 roku, a aktorka właśnie podzieliła się wspaniałą nowiną.

Dominika Gwit przekazała fanom, co czuje po narodzinach syna

Dominika Gwit, 19 stycznia 2023 opublikowała serię zdjęć na Instagramie, na których widzimy ją trzymającą na rękach swoje długo wyczekiwane dziecko. Towarzyszy jej mąż Wojciech Dunaszewski, z którym od kilku lat tworzy udane małżeństwo.

Z wpisu aktorki wynika, że ich syn przyszedł na świat 18 stycznia 2023 i dostał 10/10 punktów w skali Apgar, co oznacza, że czynności życiowe noworodka są w jak najlepszym porządku. Wzruszona i szczęśliwa Dominika napisała również kilka słów, w których wyraziła swoje szczęście.

Jesteś i czynisz nas najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Niech Cię Bóg błogosławi Synku. Kochamy Cię i zawsze przy Tobie będziemy - czytamy na Instagramie.

Naturalnie, fani i znajomi aktorki ruszyli z gratulacjami.

Kochani nasi, spełniło się Wasze największe marzenie. Gratulujemy Waszej Trójce z całego serca i jesteśmy z Wami bardzo szczęśliwi. Krzysiek z Asią i Boryskiem - napisał Krzysztof Ibisz.

Cudownie, to największa przygoda życia, bądźcie zdrowi - przekazała Beata Tadla.

Narodzin synka pogratulowali też: Edyta Zając, Michał Piróg, Marcin i Rafał Mroczkowie, Ada Fijał, Rafał Maserak, Paulina Sykut-Jeżyna, Kasia Dziurska czy Magda Mołek. My również przyłączamy się do gratulacji i życzymy dużo zdrowia całej rodzinie!

Przepychanka o hit "Miss You" [Robin Schulz vs Southstar] | ESKA XD - Ale to już było! #65