Sara James wystawiła na aukcję WOŚP wyjątkowy przedmiot. Gratka dla prawdziwych fanów!

2023-01-21 12:30 Joanna Dembek
Sara James
Autor: AKPA / Screen/Instagram/@sara_james_music Sara James wystawiła wyjątkowy przedmiot na aukcję WOŚP

Sara James, jako wschodząca gwiazda muzyki i nowa idolka nastolatków postanowiła wesprzeć fundację Jurka Owsiaka. Przekazała na licytację przedmiot, który związany jest z udziałem w "America's Got Talent".

Sara James po zwycięstwie w czwartej edycji "The Voice Kids", udziale w Eurowizji Kids w 2021 roku oraz dołączeniu do finalistów amerykańskiego "Mam Talent" osiągnęła wielką rozpoznawalność i sympatię Polaków. Popowa wokalistka ma już na swoim koncie kilka singli i chętnie zapraszana jest na różnego rodzaju festiwale i koncerty, jak chociażby Sylwester z Dwójką, gdzie na scenie pojawiła się z popularnym bandem ze Stanów Zjednoczonych, Black Eyed Peas. Uzdolniona muzycznie 14-latka stała się idolką wśród młodzieży, którzy śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych. Na Instagramie zgromadziła już 405 tysięcy obserwujących.

Sara James pokazała t-shirt, który jest przedmiotem aukcji WOŚP

31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy rusza 29 stycznia 2023. Coraz więcej gwiazd dołącza do aukcji charytatywnej, aby zbierać pieniądze i przekazać je na szczytny cel. W tym roku WOŚP gra pod hasłem "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!".

Sara James postanowiła dołączyć do innych artystów i oddała na aukcję wyjątkowy przedmiot. To koszulka z nadrukowanym zdjęciem Sary i Simona Cowella, który jest jurorem "America's Got Talent" - to on wcisnął "złoty przycisk" i wysłał polską wokalistkę prosto do finału. NA koszulce znajdują się autografy Sary i Simona. Na dzień dzisiejszy cena za t-shirt wynosi 760 złotych.

Sara James
Autor: Screen/Instagram/@sara_james_music Sara James wystawiła wyjątkowy przedmiot na aukcję WOŚP
Kupuję jedzenia na 5 dni za 70 zł - Kasia Węsierska | ESKA XD - Fit vlog #65
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE