Gigi Hadid sprawdza się w nowej roli. Pierwszy raz wydała obiad w Święto Dziękczynienia

2020-11-28 17:03 es
Zayn Malik i Gigi Hadid
Autor: DIGGZY / SplashNews.com/East News

Gigi Hadid i Zayn Malik od niedawna spawdzają się w nowych rolach - rodziców. Przyjście na świat dziecka sprawia, że trzeba dorosnąć. Dlatego w tym roku uroczysty, rodzinny obiad z okazji Święta Dziękczynienia zorganizowali Gigi Hadid i Zayn Malik. Jak im wyszło?

Do niedawna Gigi Hadid i Zayn Malik byli "tylko" parą. Kłócili się, rozstawali, godzili i do siebie wracali. Jednak od kilku miesięcy ich sytuacja jest znacznie poważniejsza. Odkąd zostali rodzicami, tworzą już rodzinę! A to oznacza nowe obowiązki. Jak radzą sobie z nimi supermodelka i wokalista? Wygląda na to, że nieźle!

Rola rodziców to spora zmiana w życiu. Niedawno taką przemianę przeżyli Gigi Hadid i Zayn Malik, którzy doczekali się córeczki. Pierwsze tygodnie po jej narodzinach świeżo upieczona mama spędziła na rodzinnej farmie. Tak, by korzystać z doświadczenia i pomocy Yolandy Hadid.

Najbardziej niezawodne auta | ESKA XD - Prosto z salonu #11

Gigi Hadid i Zayn Malik wydali pierwszy świąteczny obiad

Teraz Gigi Hadid, Zayn Malik i ich córeczka stawiają pierwsze kroki jako rodzina. Modelka pochwaliła się na instagramie, że po raz pierwszy w życiu wydali świąteczny obiad!

Gigi Hadid pokazała na instagramie fragment stołu. Na płóciennym obrusie leżą dekoracyjne dynie i kolby kukurydzy. Mała, papierowa dynia pełni funkcję winietki. Trzeba przyznać, że para zadbała o walory estetyczne! Dodatkowo modelka wsparła małe, lokalne biznesy. To od nich kupiła ozdoby!

Nie da się ukryć, że na rodzinnych obiadach ważne jest jedzenie. Tego też nie zabrakło! Gigi Hadid pokazała fanom zastawiony pysznościami stół. Nie zabrakło tradycyjnego indyka, poza tym widzimy placek dyniowy i przeróżne mięsa.

Święto Dziękczynienia to bardzo tradycyjny dzień w USA. Także w domu rodziny Hadid.

Na pierwsze urządzone przeze mnie Święto Dziękczynienia moja mama dała mi świąteczną zastawę, z którą dorastałam.

Zdradziła Gigi Hadid.

NAJNOWSZE