Gigi Hadid z córką! Zayn Malik i jego dziewczyny już gotowi na święta

2020-11-23 8:53 kp
Gigi Hadid
Autor: Dominique Maitre/WWD/REX/Rex Fashion/East News

Gdy Zayn Malik i Gigi Hadid zostali rodzicami podjęli decyzję o tym, by nie pokazywać światu swojej córki zbyt często. Para oczywiście pochwaliła się fanom narodzinami dziewczynki, jednak pozostawia dla siebie nie tylko szczegóły jej wyglądu, ale nawet imię. Teraz modelka pokazała rzadkie zdjęcie z córką i przy okazji pokazała swoje świąteczne dekoracje!

Narodziny dziecka Gigi Hadid i Zayna Malika były jednym z najważniejszych wydarzeń w showbiznesie tego roku. Gdy wiosną okazało się, że modelka jest w ciąży, fani nie kryli zdumienia - niewiele osób wiedziało, że jej związek z byłym muzykiem One Direction był na tak dalekim etapie. Tymczasem dziś Gigi Hadid i Zayn Malik są szczęśliwymi rodzicami dwumiesięcznej dziewczynki.

Modelka i muzyk dziś są więc całkowicie skupieni na pielęgnowaniu swojej rodziny. Para mieszka na ranczo w Pensylwanii, gdzie ostatnio całą trójkę odwiedziła mama Zayna, Trisha. To było jej pierwsze spotkanie z wnuczką!

Gigi Hadid pozuje z córką

Dotąd Gigi Hadid i Zayn Malik zaledwie kilka razy pokazali w sieci swoją córkę, za każdym razem jednak dbając o to, by nie pokazywać jej twarzy. Tak samo jest na najnowszych zdjęciach mamy i córki - Gigi dodała na swój profil na Instagramie galerię w świątecznej aranżacji, a wśród zdjęć znalazły się fotki dziewczynki!

Zajęta i zmęczona na zupełnie nowy sposób 😅❤️, ale ona jest najlepszą przyjaciółką, więc dostała świąteczne dekoracje wcześniej 🎁

- napisała modelka.

Fani Gigi Hadid i Zayna Malika są oczywiście zachwyceni - wiedzą, jak ciężką drogę z paparazzimi przeszła para i jak wiele kosztuje ich dzielenie się z internautami swoją prywatnością, tym bardziej doceniają te małe gesty z ich strony.

ESKA XD EXTRA

Zobaczcie nowe zdjęcia Gigi Hadid z córką!

NAJNOWSZE