Courteney Cox tańczy z indykiem na głowie! Odtworzyła kultową scenę z Friends

2020-11-28 13:11 es
 Courteney Cox
Autor: instagram.com/courteneycoxofficial/

Courteney Cox wywołała mnóstwo wspomnieć! Fani serialu Freinds na pewno doskonale kojarzą odcinek ze Świętem Dziękczynienia. Uwielbiana przez wszystkich Monica tańczyła z indykiem na głowie. Courteney Cox odtworzyła tę scenę!

Chociaż serial Przyjaciele zakończył się już dawno temu, to wciąż ma mnóstwo fanów! Ikoniczna produkcja wciąż bawi i wzrusza. Przy okazji Święta Dziękczynienia wspominamy odcinek Friends właśnie w tej tematyce. Courteney Cox, czyli serialowa Monica przypomniała nam super śmieszną scenę!

Courteney Cox tańczy z indykiem na głowie

Monica z Frends zawsze dbała, żeby nakarmić swoich bliskich pysznościami. Tradycyjnie w Święto Dziękczynienia musi to być indyk. A ponieważ w Przyjaciołach nie wszystko zawsze szło idealne, w odcinku o Święcie Dziękczynienia Monica tańczyła z indykiem na głowie!

Fani serialu uwielbiają tę scenę i na pewno chętnie do niej wracają, zwłaszcza przy okazji Święta Dziękczynienia. Sama Courteney Cox wróciła do tamtego odcinka na swoim instagramie.

Lanberry, Sadowska, Zawiałow | ESKA XD- CDROOM #10

Nie może być mowy o Święcie Dziękczynienia bez indyka. A ponieważ Courteney Cox wie, że 2020 to trudny rok, postanowiła rozweselić swoich followersów.

Courteney Cox odtworzyła kultową scenę z Friends! Włożyła sobie na głowę surowego indyka i zaczęła tańczyć ku radości internautów.

2020 jednak nie jest taki zły? ;)

NAJNOWSZE