Gigi Hadid zaokrągliła się buzia! Fani: to botoks? Ona: to CIĄŻA!

2020-05-21 10:39 kp
Gigi Hadid
Autor: ANNE-CHRISTINE POUJOULAT/AFP/East News

Gigi Hadid jak dotąd nie dała swoim fanom przyjemności zobaczenia jej ciążowego brzuszka. Choć stan modelki wyszedł na jaw już pod koniec kwietnia, a ona sama potwierdziła ciążę w rozmowie z Jimmym Fallonem, dotąd nie pokazała nam swojej figury w całej okazałości. A plotkarze nie śpią - część z fanów uznało, że jej zaokrąglona twarz to nie efekt ciąży, a... botoksu!

Gigi Hadid jest od kilku tygodni wdzięcznym obiektem zainteresowania wszelkich fanów teorii spiskowych. Gdy pod koniec kwietnia wyszło na jaw, że modelka jest w ciąży, nie trzeba było długo czekać na pierwsze rewelacje ze strony poszukiwaczy sensacji - internauci szybko zaczęli plotkować, że ojcem dziecka Gigi Hadid może nie być nie Zayn Malik, a Tyler Cameron, z którym gwiazda spotykała się w ubiegłym roku.

Sprawę szybko skomentował sam zainteresowany, ucinając wszelkie spekulacje w kwestii swojego ewentualnego ojcostwa. Tyler Cameron w miłych słowach wyraził się przy tym o Gigi Hadid, przyznając, że jego zdaniem będzie wspaniałą matką. Po tym oświadczeniu nikt już nie kwestionował tego, że to Zayn Malik jest ojcem dziecka Gigi.

Gigi Hadid eksperymentuje z botoksem?

Internet nie znosi jednak próżni i Gigi Hadid właśnie padła ofiarą kolejnych plotek. Tym razem część internautów dokładnie przyjrzała się jej twarzy, uznając, że zaokrąglone policzki 25-letniej gwiazdy mogą być efektem stosowania botoksu. Sprawa zrobiła się na tyle głośna, że głos zabrała sama modelka.

Ludzie myślą, że stosuję wypełniacze na twarzy i dlatego moja buzia jest okrągła - mam tak, odkąd się urodziłam. Zwłaszcza podczas miesiąca mody, przecież byłam już w kolejnym miesiącu ciąży. Ja mam już takie policzki, więc nie ma tu za bardzo co wypełniać.

- powiedziała Gigi Hadid na czacie.

Słowa modelki potwierdzi chyba każdy, kto widział kiedykolwiek jej zdjęcia z dzieciństwa - Gigi Hadid od zawsze miała lekko pucołowatą, uroczą buzię :)

Myślicie, że dziecko odziedziczy to po niej?

NAJNOWSZE