Gigi Hadid i Zayn Malik uciekli na farmę! Wrócą dopiero z dzieckiem?

2020-05-13 12:06 AM
Zayn Malik i Gigi Hadid
Autor: SplashNews.com/East News

Gigi Hadid i Zayn Malik obecnie przygotowują się do roli rodziców. Zayn doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jego ukochana potrzebuje teraz spokoju, dlatego postanowił zabrać ją na farmę. Którą z resztą kupił za namową Yolandy Hadid! Czyżby przyszła teściowa już wcześniej przeczuwała, że zostanie babcią?

Nic tak nie odpręża jak cisza i spokój na łonie natury. Zwłaszcza jeśli cały czas żyje się w pędzie. Na szczęście Zayn Malik a raczej jego przyszła teściowa, Yolanda Hadid przewidzieli to, że Gigi będzie potrzebować spokoju i namówiła Zayna na kupno farmy. Yolanda jest w tej dziedzinie ekspertem, sama jest właścicielką rancza gdzie może wypocząć na dużym terenie ale także poobcować ze zwierzętami. Yolanda wie, że taka odskocznia jest idealna dla wszystkich zapracowanych osób, dlatego już wcześniej postanowiła przekonać Zayna do zakupu farmy. I był to strzał w dziesiątkę!

Farma z dala od miejskiego zgiełku jest idealnym miejscem dla Gigi, która spodziewa się dziecka. Również to świetna forma spędzania wolnego czasu dla Zayna Malika. W wywiadzie w 2018 roku, piosenkarz przyznał, że w pełni oddaje się pracom ogrodowym i „uprawia pomidory, ogórki i wiśnie”. Uwielbia pracę na farmie. Gigi i Zayn mają też konia o imieniu Cool! Nie wiadomo dokładnie jak długo mają zamiar tam przebyć. Być może farma jest też dla nich ochroną przed pandemią no i przed aparatami paparazzi, którzy tylko czyhają na nowe zdjęcia pary. Możliwe, że do miasta wrócą dopiero we troje! :) 

Yolanda Hadid chyba już wcześniej przeczuwała, że miłość jej córki Gigi i Zayna Malika nie jest chwilowa! 😊

Jak gwiazdy spędzają czas na kwarantannie? Sprawdź najnowsze plotki!

Hotplota.pl: Płeć dziecka Katy Perry; biznes Taylor Swift; scena seksu Macaulay'a Culkina

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE