Gigi Hadid urodziła na farmie! Znamy szczegóły i datę porodu

2020-09-28 10:01 kp
Gigi Hadid
Autor: Dominique Maitre/WWD/REX/Rex Fashion/East News

Gigi Hadid nie od kwietnia nie ukrywała przed swoimi fanami ciąży, jednak wolała jak najwięcej z tego ważnego okresu zachować dla siebie. Modelka i jej ukochany Zayn Malik mają trudne doświadczenia związane z paparazzimi i mediami, dlatego bardzo dbali o to, by czas oczekiwania na dziecko przeżyć w spokoju. Teraz na jaw wyszły szczegóły ostatnich chwil we dwoje.

Gigi Hadid i Zayn Malik przez lata swojego związku przekonali się o jednym - im więcej ze swojego życia prywatnego zachowują dla siebie, tym lepiej im się układa. Para ma za sobą kilka rozstań, których powodem była między innymi presja związana z nadmiernym zainteresowaniem mediów ich relacją. Gdy jednak uciekli z Nowego Jorku i skupili się na sobie, w końcu zaczęło im się układać.

Teraz Gigi Hadid i Zayn Malik są już szczęśliwymi rodzicami małej córeczki. Tej informacji para nie zostawiła dla siebie - fani czekali na nią z ogromnym napięciem i przez wiele dni świętowali na Twitterze fakt, że Zayn został ojcem. W przeciwieństwie do innych gwiazd modelka i wokalista postanowili jednak nie zdradzać ani dokładnej daty porodu, ani imienia swojego dziecka.

Gigi Hadid urodziła na farmie

Teraz na jaw wychodzą kolejne szczegóły dotyczące narodzin dziecka Zayna Malika i Gigi Hadid. Jak zdradzają informatorzy Page Six, modelka urodziła 19 września 2020 roku na własnej farmie w Pensylwanii. Podobno gwiazda świadomie postanowiła zrezygnować z porodu w szpitalu, woląc pozostać w znanym sobie otoczeniu.

Gigi Hadid i Zayn Malik przebywali na farmie od wielu miesięcy z powodu pandemii koronawirusa. Dopiero w ostatnim czasie para zaczęła pojawiać się przy różnych okazjach na Manhattanie.

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Przypomnijmy, że Gigi Hadid i Zayn Malik ogłosili narodziny swojej córki kilka dni po porodzie. Oboje zamieścili na swoich profilach na Instagramie urocze czarno-białe zdjęcia, na których mogliśmy zobaczyć rączkę noworodka.

NAJNOWSZE