Taylor Swift i Gigi Hadid

i

Autor: 0000554/Reporter

Gigi Hadid pokazała córkę! I prezent od Taylor Swift!

2020-09-26 16:04

Fani Gigi Hadid od kilku dni razem z nią świętują jedno z najważniejszych wydarzeń w jej dotychczasowym życiu - narodziny jej córki. Gdy w mijającym tygodniu ona i Zayn Malik ogłosili, że doczekali się razem córki, w sieci rozpoczęła się wielka feta. Szczęściem pary cieszą się też jej słynni znajomi, na czele z przyjaciółką modelki sprzed lat, Taylor Swift.

Jeszcze kilka lat temu Gigi Hadid i Taylor Swift spędzały razem każdą wolną chwilę. Dorosłe życie, obowiązki zawodowe i związki z ukochanymi mężczyznami musiały oczywiście wpłynąć mocno na ich przyjaźń - nie oznacza to jednak, że dziewczyny nadal nie pałają do siebie sympatią i nie wspierają w ważnych życiowych momentach.

I tak, gdy Gigi Hadid urodziła dziecko, Taylor Swift nie mogła nie zareagować na tę wspaniałą wiadomość. Wśród gratulacji i prezentów, które z całego świata spływają do modelki i świeżo upieczonego taty, Zayna Malika, nie mogło zabraknąć więc upominku i ciepłych słów od wokalistki. Co takiego sprezentowała córce Gigi i Zayna?

Quiz o Gigi Hadid

Pytanie 1 z 6
Prawdziwe imię modelki to...

Taylor Swift powitała na świecie córkę Gigi Hadid i Zayna Malika

Gigi Hadid postanowiła publicznie podziękować swojej koleżance za uroczy upominek - co takiego dostała mała? Taylor Swift podarowała córce Zayna Malika uroczy różowy kocyk! Dodatkowo na zdjęciu widzimy bluzę od Donatelli Versace.

Córka Gigi Hadid

i

Autor: Instagram/ Gigi Hadid

Nie powinno dziwić, że Gigi Hadid pokazała jedynie malutki kawałeczek swojej córeczki. Modelka i Zayn Malik od początku ciąży uznali, że lepiej będzie, jeśli szczegóły swojego prywatnego życia zachowają dla siebie. Para - dopiero po przeciekach w mediach - ujawniła w kwietniu, że spodziewa się dziecka, a sama Gigi szybko podkreśliła, że będzie starannie dobierała treści, jakie trafią do internetu.

ESKA XD #003
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE