Zayn Malik i Gigi Hadid

i

Autor: 0000001/Reporter

Gigi Hadid pokazała córce "pierwszy śnieg". Dziewczyna Zayna pokazała zdjęcie ze spaceru

2020-12-18 10:33

Choć córka Zayna Malika i Gigi Hadid jest jeszcze zdecydowanie zbyt malutka, by wybierać się z nią na sanki, już teraz Gigi miała przyjemność pokazać małej po raz pierwszy śnieg! Modelka przebywała akurat w Nowym Jorku, gdy z nieba posypał się biały puch. Zobaczcie to urocze zdjęcie!

Zaledwie dwa dni temu Gigi Hadid pierwszy raz pokazała się publicznie z wózkiem, podczas spaceru z córeczką. Teraz na Instagramie modelki pojawiło się kolejne zdjęcie - również zrobione na spacerze z dzieckiem. Tym razem Gigi wybrała się na przechadzkę po zaśnieżonych ulicach Nowego Jorku!

Fotka z pierwszego zimowego spaceru Gigi Hadid i jej małej córki cieszy się na Instagramie wielką popularnością, pomimo tego, że modelka nie pokazała nawet twarzy dziecka. 

jej pierwszy śnieg ??

- napisała przy fotce Gigi Hadid.

Gigi Hadid wyszła na spacer w czarnym grubym płaszczu i kontrastujących białych kozakach. Na twarzy miała oczywiście obowiązkową maseczkę, a na szyi gruby szal chroniący przed zimnem. Jak widać na zdjęciu, zima na dobre zagościła w rodzinnym mieście modelki.

Po urodzeniu dziecka Gigi Hadid i Zayn pozostali na farmie rodziców modelki. Para zdecydowała się wrócić do Nowego Jorku dopiero kilka dni temu, a więc ponad 2 miesiące po porodzie. 

Mimo, że od przyjścia małej na świat minęło już sporo czasu, wciąż nie wiadomo jak ma na imię córka Gigi i Zayna. Wiemy już, że wbrew wcześniejszym plotkom nie jest to imię, jakie pojawiło się w piosence Taylor Swift...

ESKA XD #012
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE