George Clooney pokazał przed kamerą, jak tnie włosy z Flowbee

2020-12-04 7:47 mm
George Clooney tnie włosy z Flowbee
Autor: youtube.com

George Clooney udowodnił przed kamerą publicznej telewizji, że naprawdę potrafi sam obciąć swoje włosy! Aktor wyznał niedawno, że od 25 lat skraca włosy samodzielnie przy użyciu maszynki o nazwie Flowbee. Kupił ją w telesprzedaży i podobno bardzo sobie chwali... I rzeczywiście - podczas wywiadu u Jimmy'ego Kimmela George Clooney pokazał, że obsługa Flowbee nie ma dla niego tajemnic!

George Clooney domowym fryzjerem? Okazało się, że aktor nie ściemniał, kiedy podczas niedawnego wywiadu w ABC przechwalał się, że od ćwierć wieku nie chodzi do fryzjera. 

Przypomnijmy - w trakcie niedawnej rozmowy z Tracy Smith w programie Sunday Morning stacji CBS, George Clooney wyznał, że sam tnie swoje włosy przy pomocy maszynki Flowbee, którą kupił dawno temu w telesprzedaży za kilkadziesiąt dolarów. Dziennikarka nie mogła w to uwierzyć i wielu fanów aktora także przyjęło, że to tylko przechwałki.

Tymczasem wygląda na to, że aktor nie ściemniał! 

George Clooney pokazuje, jak sam tnie włosy

Gwiazdor postanowił udowodnić, że ma w jednym palcu obsługę maszynki Flowbee. George Clooney zgodził się na pokazanie przed kamerą, jak samodzielnie przycina swoje włosy. Zrobił to w programie Jimmy'ego Kimmela.

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 27.11.2020

59-letni aktor przyniósł do studia dwie maszynki Flowbee. Jedną obsługiwał George Clooney, a obsługi drugiej uczył się z nim Jimmy Kimmel.

Włączasz odkurzacz, włączasz brzęczyk i jazda!

- powiedział Clooney, demonstrując na samym sobie, jak zaoszczędzić na wizytach u fryzjera.

Zobaczcie sami!

I co Wy na to? Zamawiacie Flowbee?? :)))

NAJNOWSZE