George Clooney od lat unika fryzjera. Sam strzyże włosy... maszynką z telezakupów!

2020-11-30 11:50 mm
George Clooney unikał fryzjera
Autor: Felipe Ramales / SplashNews.com/East News, youtube.com

George Clooney wyjawił właśnie wielką tajemnicę swojego idealnego uczesania. Jeśli myślicie, że ten znany hollywoodzki gwiazdor zostawia u fryzjera majątek, jak wielu jego kolegów z branży, będziecie w niemałym szoku. Okazuje się, że Clooney w ogóle nie chodzi do fryzjera, i to od wielu lat! Aktor zdradził, że od ćwierć wieku sam tnie swoje włosy. Robi to maszynką Flowbee, którą można kupić w sprzedaży wysyłkowej za kilkadziesiąt dolarów!

George Clooney to bezsprzecznie jeden z największych przystojniaków Hollywood. Jego wygląd od lat budzi podziw u fanek i ogromną zazdrość u kolegów z branży - i pewnie wszyscy są przekonani, że George ciężko na to pracuje. Nienaganny image nie robi się sam - jeśli ktoś chce uchodzić za największe ciacho w branży, musi pogodzić się na przykład z regularnymi wizytami u fryzjera.

Albo... kupić w telesprzedaży maszynkę za kilkadziesiąt dolarów!

George Clooney zdradził właśnie, że od 25 lat nie chodzi do fryzjera. Aktor samodzielnie strzyże swoje włosy przy pomocy wynalazku o nazwie Flowbee, który jest przedziwnym i nieco komicznym połączeniem maszynki do strzyżenia włosów oraz odkurzacza :)

Lanberry, Sadowska, Zawiałow | ESKA XD- CDROOM #10

Clooney i jego zestaw małego fryzjera

Aktor dokonał tego niecodziennego wyznania podczas ostatniej wizyty w niedzielnej śniadaniówce CBS Sunday Morning. Podczas rozmowy z Tracy Smith gwiazdor nagle zdradził, że od ćwierć wieku nie chodzi do fryzjera!

Sam tnę swoje włosy od... 25 lat

Dziennikarka nie mogła w to uwierzyć, ale George Clooney szybko wyjaśnił, że jego włosy są bardzo gęste i przez to łatwe do cięcia.

Lata temu kupiłem maszynkę Flowbee, którą widziałem jeszcze, kiedy byłem dzieckiem.

Nadal ją mam! Obcięcie moich włosów zajmuje mi dosłownie dwie minuty

- powiedział George Clooney. Kiedy Tracy Smith zapytała go z niedowierzaniem, czy jego obecna fryzura jest właśnie efektem cięcia tą maszynką, aktor potwierdził:

Tak, to Flowbee.

Zobaczcie sami!

Drogie dziewczyny, jeśli chcecie, żeby Wasz facet był jak George Clooney, chyba macie już prezent pod choinkę z głowy :)))

NAJNOWSZE