Miley Cyrus wyznaje, że wciąż kocha Liama Hemswortha? Ich związek popsuł... ślub

2020-12-03 6:58 mm
Miley Cyrus Liam Hemsworth
Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Co za zwrot akcji! Miley Cyrus wyznała, że wciąż kocha swojego byłego męża, Liama Hemaswortha! Gwiazda zdradziła, że tak naprawdę nigdy nie chciała brać ślubu. Artystka wyjawiła też, kiedy zaczęły się prawdziwe problemy w jej związku z Liamem. Czy nowe wyznanie to początek drogi do odbudowania relacji Miley Cyrus z byłym mężem?

Takiego zwrotu akcji chyba nikt się nie spodziewał. Po ponad roku od głośnego rozstania z Liamem Hemsworthem Miley Cyrus wyznała publicznie, że wciąż "bardzo, bardzo" kocha swojego ex! 

W środę 2 grudnia Miley Cyrus udzieliła obszernego wywiadu Howardowi Sternowi. W rozmowie nie zabrakło szczegółów na temat jej życia osobistego, a zwłaszcza detali o jej rozstaniu z "miłością życia", jak wcześniej Miley mówiła o Liamie.

Gwiazda niespodziewanie wyznała, że tak naprawdę ani ona, ani Liam Hemsworth nigdy nic chcieli brać ślubu!

Miley Cyrus: wciąż kocham Liama

Zanim Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub, byli związani przez ponad 10 lat. Oczywiście ich romans przeżywał wzloty i upadki, ale mimo to, na tle wielu innych gwiazdorskich związków, oboje uchodzili za jedną z najlepiej zgranych par show-biznesu.

Co się zmieniło?

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 27.11.2020

Okazuje się, ze wszystko zepsuł... ślub, a prawdziwe kłopoty w małżeństwie zaczęły się po pożarze, który doszczętnie zniszczył dom Miley i Liama w Malibu.

Było to w listopadzie 2018 roku.

Nie wiem, czy kiedykolwiek tak naprawdę braliśmy pod uwagę, że weźmiemy ślub

- wyznała w rozmowie ze Sternem 28-letnia gwiazda.

Miley Cyrus zdradziła też, że nadal kocha Liama Hemswortha!

Trzymałam się kurczowo tego, co zostało w tamtym domu, czyli mnie i jego, i naprawdę bardzo, bardzo, bardzo mocno go kocham i kochałam

- wyznała Miley Cyrus.

Miley Cyrus
Autor: KAMA/Backgrid/East News

Miley Cyrus i Liam Hemsworth pobrali się w grudniu 2018 roku podczas skromnej, prywatnej uroczystości. Niestety ich ślub nie przetrwał długo - para rozstała się po pół roku, w sierpniu 2019 roku.

NAJNOWSZE