George Clooney i Elton John KŁÓCĄ SIĘ o Meghan Markle i księcia Harry'ego! Obaj chcą być ich BFF

2020-02-18 16:16 kp
Książę Harry i Meghan Markle
Autor: Rex Features/East News

Czy Meghan Markle i książę Harry spodziewali się, że ich rezygnacja z działalności w monarchii wywoła poruszenie w świecie showbiznesu? Coraz częściej wierzymy w to, że tak ;) O przyjaźń Sussexów zabiegają dziś wszyscy amerykańscy celebryci, a niektórzy z nich prowadzą otwartą wojnę o to, kto będzie spędzał z nimi więcej czasu... Robi się śmiesznie?

Choć odchodząc z brytyjskiej rodziny królewskiej Meghan Markle i książę Harry ogłosili, że marzą o spokojnym życiu z dala od mediów, Hollywood puka do ich drzwi - dosłownie! Czy książęta oprą się pokusie życia wśród największych gwiazd showbiznesu? Już teraz mówi się, że poważnie planują przeniesienie się z Kanady do Los Angeles...

Od momentu Megxitu Sussexowie zarzucani są przez amerykańskie gwiazdy kolejnymi propozycjami. Para ostatnio skusiła się na obiad w towarzystwie Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza, w kolejce do zaproszenia książąt ustawiła się już Margot Robbie. Na swoją kolej z Meghan i Harry coraz bardziej niecierpliwie czekają też George Clooney i Elton John - obaj uważający się za ich największych przyjaciół...

Meghan Markle i książę Harry najbardziej pożądanymi gwiazdami w Hollywood?

Jak donosi Radar Online, zarówno Elton John, jak i George Clooney, z coraz większą niecierpliwością oczekują na kontakt ze strony Meghan Markle i księcia Harry'ego. Muzyk i aktor dotąd uważali się za doskonałych znajomych Sussexów i teraz liczą na to, że książęca para rzeczywiście zacznie regularnie spędzać z nimi czas. A ponieważ czas nie jest z gumy, między panami dochodzi do poważnej rywalizacji!

Stawką są ogromne prawa do przechwalania się, kto częściej będzie ich widywał, gdy już przeprowadzą się do Ameryki Północnej. George i Amal są pod wrażeniem arogancji Eltona. Zwłaszcza, że biega on po mieście i mówi wszystkim, którzy chcą słuchać, że nie może się doczekać organizacji kalendarza towarzyskiego Sussexów.

- donosi informator.

Wygląda więc na to, że Meghan Markle i książę Harry po prostu MUSZĄ przeprowadzić się do Hollywood!

Myślicie, że będzie im z tego powodu przykro? ;)

NAJNOWSZE