Meghan i Harry przeprowadzają się do USA?! "Kanada to tylko przystanek"

2020-02-10 16:10 mw
Książę Harry i Meghan Markle przeprowadzą się do USA
Autor: maps.google.com, Rex Features/East News

Czy Harry i Meghan zamieszkali w Kanadzie na stałe? Wiele osób twierdzi, że Toronto to tylko przystanek na trasie do Stanów Zjednoczonych, a konkretnie - do Los Angeles. To właśnie tam mają się podobno docelowo przeprowadzić Sussexowie. Na dobry początek Meghan i Harry wybiorą się latem do Kalifornii na wakacje. Czy celem wycieczki jest kupno nowego domu?

Kiedy Harry i Meghan ogłosili, że rezygnują przynależności do dworu i wyjeżdżają do Kanady, Brytyjczycy byli w szoku. Książęca para oznajmiła, że wyprowadza się do Kanady - kraju, który oficjalnie pozostaje pod władaniem królowej Elżbiety II. Sussexowie postanowili zapuścić korzenie w Toronto, gdzie od niedawna wynajmują piękny dom z widokiem na zatokę.

Teraz okazuje się jednak, że Toronto to tylko przystanek na trasie Meghan i Harry'ego do Stanów Zjednoczonych! Tak w każdym razie sugerują niektóre brytyjskie i amerykańskie media.

CEL: KALIFORNIA

Już na początku lutego do mediów przeciekła informacja, że Meghan Markle rozgląda się za domem w Los Angeles. Czyżby chciała zaciągnąć męża aż na zachodnie wybrzeże USA? W sieci nie brakuje złośliwych głosów, że księżna tęskni za pracą przed kamerą i dlatego chce wrócić do Hollywood. Mało kto podejrzewał jednak, że może się to wydarzyć tak szybko!

Według najnowszych doniesień prasy już najbliższego lata książę Harry i Meghan Markle zamierzają udać się na wakacje do Los Angeles. To właśnie tam mieszka mama Meghan, Doria Ragland. Ale wizyta u mamy i teściowej nie ma być ponoć głównym celem wyprawy pary do Stanów Zjednoczonych. Podobno Harry i Meghan na poważnie rozglądają się za domem w Kalifornii, najlepiej w samym L.A.

Czyżby więc plotki o przeprowadzce książęcej pary do USA miały się wkrótce potwierdzić? Zdaniem informatorów magazynu People Meghan i Harry chcą mieć docelowo dwa domy: w Toronto i w Los Angeles. Oby tylko nie okazało się, że Meghan mieszka w USA, a Harry w Kanadzie.

NAJNOWSZE